BMW e30 M3 Ljubuški KOMENTARI

BMW e30 M3 Ljubuški KOMENTARI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Druze neka Vam je sa srecom obojici. Jooj i kod mene su seljacine i cigani iz Lukavca bili u vlasnistvu auta. Ja sam uspio vanjski dio svo gBMW doverst koliko toliko u red ali sljedece je unutrasnjost. Jest da sam sve detaljno ocistio i izrribao ali ima jos tu posla. Joj kad cujem tako da selaci uniste auto pobio bi ih sve redom:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:


Jest E36 nije lose auto ali E30 mi je ostalo u srcu i dan danas mi dah zastadne kad vidim ljepu E30.


Sretno ;););)
 
Član
Scaner, želim vam svu sreću na tom projektu, nesumljam da će na kraju izaći na dobro. Taj BMW je nedavno bio u Čapljini, i slažem se sa tobom, šta su seljaci napravili od njega to je za zatvora, al eto sad napokon ima prave vlasnike. Ako bude što trebalo javi se.
 
Član
evo da ufatim kolegu nije on sad tu slike su mu na telefonu
btw okle avatar isti o prstenovi ko na mojoj kocki hehe
 
Super Moderator
zar to kod mene na avataru prstenovi stoje
meni jos nije promjenilo stoji stari avatar :lol:
a prstenovi su od onog 320d sto smo nekad imali
 
Član
quattro je napisao(la):
nemoj mi samo rec da je onaj usis na haubi sa juge :(

od cega je kriv krak ako nije lupan

usis je sa nekog juge ili stojadina hehe a sta je najgore tu je bila cijev sa gljiva filterom koji je bio van haube haha
a napisao sam fino da nisu bokovi lupani sta je najvaznije prednji kraj je bio udaren
 
Super Moderator
bmwscaner je napisao(la):
quattro je napisao(la):
nemoj mi samo rec da je onaj usis na haubi sa juge :(

od cega je kriv krak ako nije lupan

usis je sa nekog juge ili stojadina hehe a sta je najgore tu je bila cijev sa gljiva filterom koji je bio van haube haha
a napisao sam fino da nisu bokovi lupani sta je najvaznije prednji kraj je bio udaren

bog te ovaj BMW je pola yugo i stojadin :icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top