BMW E30 327 M tech 1

BMW E30 327 M tech 1

Član
Iko je napisao(la):
napreduju radovi polako! samo mi reci gdje si kupio onu gumu sto ide na usisnu i koliko si platio?;)

Slavko Tomić u grudama što drži BMW djelove.Guma je kupljena prije pola godine i plaćena je tada 45 KM,valjda se nisu mjenjale cjene.
 
Član
Odrađene lajsne oko stakala u carbon foliju,ovo je samo probno pa ako bude fino stalo ostaje a ako ne onda skidanje.
 
Član
Kupljene štop lampe STARTEC ,stavljeni crni farovi sa lećom ,križem u dugim i ubačeni xenoni 6000 k
.Provedena instalacija i napokon upaljen :icon_smile:
 
Član
bice ovo nesto opasno druze,ove stopke su beton bas su rijetke,a ovaj 327 motor koliko ima konja bas mi ga je kolega neki dan ubacio u kocku
 
Član
mk3_16v je napisao(la):
bice ovo nesto opasno druze,ove stopke su beton bas su rijetke,a ovaj 327 motor koliko ima konja bas mi ga je kolega neki dan ubacio u kocku

Iskreno ne znam koliko ima konja ovaj motor 2.7 open eta ,sve zavisi koja je glava na njemu i kako je složen.U nekim zapisima stoji 186,193,197 i 211ks,kad odvedem auto na mjerenje onda ću postavit točne podatke o mom motoru.Uglavno ide kao 2.5 24v u kocki,gonio sam se na 402 m sa kockom 2.5 24v i nemože mi ništa.

Dino je napisao(la):
Koja je cijena ovakvih farova?
Orginalni farovi oko 200 eura polovni a pravljenje od običnih oko 150 KM.
Moji su pravljeni ,ja sam zadovoljan sa rađom ali ću uzet orginalne čim ih nađem.
 
Član
327 obicna eta sve originalno na njoj ima 122ks i 240Nm, s tim kad se slozi onda se dobija snaga od 180ks pa do nekih 215ks bez turba...ubacis samo instalaciju od 2.5 sa kompjuterom i dobices na znatnoj snazi...
 
Član
stankovic je napisao(la):
327 obicna eta sve originalno na njoj ima 122ks i 240Nm, s tim kad se slozi onda se dobija snaga od 180ks pa do nekih 215ks bez turba...ubacis samo instalaciju od 2.5 sa kompjuterom i dobices na znatnoj snazi...

Kod mene je otvorena eta ali ne znam koliko stvarnih konja ima dok ne izmjerim.Sto se tiče snage motora ja sam zadovoljan,diferencijal je veliko kućište omjera 3.91 sa šperom tako da taj omjer diferencijala i snaga motora su zadovoljavajući.Što se tiče turba imam zanimljivu stvarčicu kod frenda koju mogu uzet za malu lovu,radi se o turbu garet r 42 ali više težim za kompresorom.

nedim98 je napisao(la):
Dobar bmw pravo, sretno ;)

Hvala stari.

Nooryavk je napisao(la):
mislim da ce kocka biti odlicna.. svaka ti cast na trudu i volji.. :cool:
Trebala bi biti odlična,kad nešto voliš onda to radiš iz ljubavi a ne da to sklepaš da imaš :icon_smile:

Malo novih slika od kocke i slike od turbine garet r 42 .Ne znam još dali da stavljam turbo ili kompresor .Zato će taj projekat još malo sačekat dok dođe na red.
 
Član
Ljudi moji evo mene nakon dugo vremena,nisam imao vremena da pisem i da slike stavim.Radilo se dosta na autu ,uglavnom ostalo jos samo sitnice namontirat.Klima namontirana,gewinde,unutrasnjost gotv citava sastavljena,vanjski dio jos samo lajsne zavrsit i namontirat.Ovih dana promjenit lamelu i spreman za vozikanje. Na slikama je auto prljavo i prasnjavo ,kako se sastavlja pa se zapralja sve,sve ce se ocistit i ove cjevi ,gumistucne ,svi kablovi ocistit i nanovo uradit izolacija na instalaciji oko motora.Kad se vrijeme popravi malo cu ga oprat pa cu postavit slike cistog i opranog iznutra i izvana :icon_smile:
 
Top