BMW E30 327 M tech 1

BMW E30 327 M tech 1

Član
Pozdrav ekipa da ubacim koju sliku :icon_smile:

Kupio sam kocku m tec 2 za djelova,ako se nadje dobra sasija siroki stop mozda se slozi i m tec 2 .Nesto sam radio na autu i evo koja slika.


 
Član
saleee je napisao(la):
Uu m-tec 2 je zlo ako bude iso u djelove javi mi za body kit...;)

Auto je u ne bas najboljem stanju ali je m tec 2 kit u extra stanju i radi njega je citavo auto kupljeno. Covik nije htio prodat m tec 2 kit pa sam kupio citavo auto. Ako bude na prodaju javim se :icon_smile:
 
Član
Vratio sam se sa nesto novih slika,radio sam dosta na autu ali nisam gotov nista slikao:icon_sad:
Postavit cu jos slika od iducih radova na autu kroz par dana. I nemojte mislit da sam ofarbao citave dikove hahaha,folije su zalijepljene preko diskova gdje idu plocice pa je ofarbano ,kad se odlijepe ostat ce onaj dio ne ofarban gdje dodju plocice :icon_smile:
Ide sad novi glicerin,crijeva od kocnica,nove plocice i novi su diskovi stavljeni,sto se tice podvozja promjenjeno je sve novo tako da nebi sad nabrajao,sva punjenja u trapovima su nova,caura diferencijala,diferencijal repariran.
Spojeno je cenralno,tapacirunzi namontirani,klima skopcana i sve radi (jos samo fali punjenje klime),gewvinde nove stavljene...
 
Član
Extra kockica,baš je urađena sa stilom,svaka čast.:cool: Najviše mi se sviđa boja nema mi draže od crvene..:icon_smile:
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: jao stari babe mi ja je neviđoh bolje :icon_eek: :lol:
 
Top