BMW E30 327 M tech 1

BMW E30 327 M tech 1

Član
Iko je napisao(la):
extra dobro ispala! koja je ovo boja tocno pa se ovako crveni?;)

BMW zinnoberrot 138/3 orginalna boja od mog auta i još je išao lak dodatno.


bad_look je napisao(la):
vidi se d aje prof ofarban svaa čast za bmw i radove sve pohvale..pozzzzz:cool:

Hvala stari,od 10-og mjeseca se radi limarija. Bio je red da bude dobro odrađeno :lol:
 
Druže stvarno vrhunski odrađen posa i ako se radi,to se i triba tako radit!I ja imam u planu tako isto svoju kocku radit samo da uhvatim vrimena i financija!Kad bude gotova,dogovori sa scanerom i javite meni pa da se sastanemo negdi na malo druženje!:cool::cool::cool:
 
Član
;)
George je napisao(la):



luky1175 je napisao(la):
Druže stvarno vrhunski odrađen posa i ako se radi,to se i triba tako radit!I ja imam u planu tako isto svoju kocku radit samo da uhvatim vrimena i financija!Kad bude gotova,dogovori sa scanerom i javite meni pa da se sastanemo negdi na malo druženje!:cool::cool::cool:

Stari treba mnogo vremena i još više financija ali bar imaš nešto što te čini sretnim :icon_smile::icon_smile:
Dogovorit ćemo se jednom da se negdje sastanemo,čim završim kocku javit ćemo se :123: Bilo bi dobro da nas se malo više skupi.

Harli_team je napisao(la):

Hvala :icon_smile:
 
Član
Došla je kocka napokon kući.Stigli su i neki djelovi:hladnjak vode,depo prednji zmigavci,prednji i zadnji stabilizatori,guma protoka zraka,kopče za lajsnu zadnjeg branika,crna carbon reljefna folija za lajsne.
 

IKO

Član
napreduju radovi polako! samo mi reci gdje si kupio onu gumu sto ide na usisnu i koliko si platio?;)
 
Top