BMW e30 325i Stage 1 Tuned by Suki KOMENTARI

BMW e30 325i Stage 1 Tuned by Suki KOMENTARI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Msl nebitno dal je KTM il od Lamba bitno je da je orange i na crno baš predobro izgleda
nadam se da ću ih vidjeti uživo.I ja sam isto pristalica ti ludi kombinacija polirenzi polako
ispada iz mode,a i zarazio sam par drugara msl mora sam im farbat točkove :icon_smile:...
 
Član
Bravo,bravo i bravo.Pogotovo mi se sviđa to što kažeš,te sitnice,udubljenja i ostalo na limariji,meni je to nekako dobitna kombinacija na starijim autima sređenim. Naklon do poda.
 
Član
dsc0048ii.jpg


dsc0052ix.jpg


dsc0056idb.jpg


dsc0059ih.jpg
 
Legend
enesss je napisao(la):
uh
skoro si pisao da ide sto se i zna , al da bolje izgleda na slikama nego uzivo ....
a sad ?
svaka cast bas si potrefio finu kombinaciju , bas mi super izgleda

da, ide sad u zadnje vrijeme brze nego ikad, nakon podesavanja ovjesa i lezi bolje nego ikad ranije, drzanje cete je doslovno perverzno, u zavoj u koji sam prije ulazio 100 sam sad iz prvog pokusaja usao 120 i tad mi je auto zatrokirao jer je usljed G sile ostao bez goriva i ako je u rezervoaru bilo par litara.

sto se tice izgleda na slikama i uzivo...hm sad je malo situacija drugacija, kamera ne voli ovu kombinaciju i jedva sma izabrao ove dvije slike da valjaju, u zivo je kombinacija perverznija ali u zivo je auto vise ''kršast'' jer se vide koezmeticki nedostaci koji se ne vide na slikama (hrđa tu i tamo, ogrebotine od ''kljucarenja'' itd...)

No brz je, glasan, stabilan, siguran i pouzdan i meni se kao takav sviđa, detalji koji mu daju ''trash'' notu ga cine jos zanimljivijim.
Novi look je nasao puno simaptija, svima se sviđa, granica između seljakluka i nece novg je jako tanka i drago mi je da ju nisam presao.

Hvala svima i do kuckanja....
[/quote]

ne znam sta da kazem
opisao si ga bas za 10 :cool: a vecina bi bubala bajke i price za malu djecu

opet kazem sa ovom kombinaciom je stvarno bolesno dobar , a kome upadnu u oci te sitnice sa strane onda bas trazi dlaku u jajetu , samo furaj svoje , Odlicno to radis!


predobra slika

dsc0052ix.jpg
 
Član
nekad davno sam vagao auto na nekakvoj vagi na tehnickom i pokazala je 1360KG dok sam j abio u autu i auto je bio u stanju za svakodnevnu upotrebu.

Danas je auto isao na pravu vagu u stanju u kakvom bi bio na SR:

znaci...

1 Sjedalo
prednji tepih
tapacirunzi na vratima
prazna boca plina
30lit benzina

rezultat je bio porazavajući :no:



znaci kad ja sjedem unutra to je ukupno 1350KG!!!
 
Član
Ja sam povadio sve i neke stvari onako od prilike merio, i mislim da u enterijeru ima 50-ak kg. Nemoguce je da ti sva sedista, tocak i sitnice imaju 10kg.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top