BMW e30 325i M tech2 projekt

BMW e30 325i M tech2 projekt

Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

Ma nisam vozio sestaka, imao sam kockicu davno, al onu sa 99 KS. Pritisnes gas u krivini, odjednom nista ne osjetis na volanu, isto kao da ga je neko iskljucio. Postane prelagan, sto mi se nikako nije svidjalo... :icon_rolleyes:
 
Super Moderator
RE: opet se ja uparkir'o :)

extra, extra jos 4x4 uuuu respect...
sto se tica auta samog vidi se da je ocuvan... unutra sjedista su ocuvana i cista sem vozacevog (koje se lahko moze sredit)... malo jos ciscenja i bice ko nov...
nek je sa srecom...
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

VR6Boki je napisao(la):
Ma nisam vozio sestaka, imao sam kockicu davno, al onu sa 99 KS. Pritisnes gas u krivini, odjednom nista ne osjetis na volanu, isto kao da ga je neko iskljucio. Postane prelagan, sto mi se nikako nije svidjalo... :icon_rolleyes:

hha LOL a sa 2.5 pritisnes gas u krivini kad ono neosjecas nista dok te zadnji kraj ne pocme prestizati :)
zato je moja preporuka iskljucivanje serva na zadnjoj vuci lakse se kontrolira
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

evo malo se radilo na zvuku i izgledu zadnjeg kraja
ugradjena je pletena grana i sistem 3u1+3u1 sa 2 potpuno protocna lonca i 2x2 zavrsetka od inoxa lijeva i desna strana su potpuno neovisne jedna od druge sve novo i rucni rad ( osim grana koje su original)

normal_4944f66b77707.jpeg

normal_4944f61207103.jpeg

normal_4944f5b5156f5.jpeg

normal_4944f5585bd61.jpeg



i zvuk je cista perverzija snimak uskoro
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

Uf mogu mislit zvuka sada kad zagrmi..Lijepo izgleda na autu,mada ja sebi nebi stavio nikad,nekako je previse
 
Početnik
RE: opet se ja uparkir'o :)

ce da jede djecu :D lijepa kockica pravo, sretno u radovima i planovima, da ti sve ispadne kako si zamislio. pozz
 
Legend
RE: opet se ja uparkir'o :)

uuu mogu misliti
kako ti sad komsije zamjeraju kad dodjes navece kuci
hahaha :D
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

.nOKe je napisao(la):
uuu mogu misliti
kako ti sad komsije zamjeraju kad dodjes navece kuci
hahaha :D

eto taman me za komsije briga :) a imam susjeda on svojevoljno neku vrstu lezeceg policajca napravio ali ono nista strasno ali taman dovoljno da me nazivcira da ispucam struju tik do njegova prozora zamisli mu facu u krevetu :p

a nije previse zasto cista kultura :) do 3k se skoro necuje a poslije AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 
RE: opet se ja uparkir'o :)

extra bmw,samo ja bih obje strane izduva pomaknuo prema vanjskim
bocnim stranama auta,nekako su mi otisle previse unutra!!!
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

Djulba No 2 je napisao(la):
extra bmw,samo ja bih obje strane izduva pomaknuo prema vanjskim
bocnim stranama auta,nekako su mi otisle previse unutra!!!

nekad se sagni pod kockicu pa pogledaj polozaj svega nazad pa ces vidjeti da se nemoze to odraditi jer ima u gepektu 2 kistre u bosnim stranicama u jednoj je baterija a u drugoj alat a necu da premjestam ni jedno ni drugo ni da pilam navedene kistre i cimni pogled na e46 i novije modele vidjet ces polozaj ispuha
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

sinoc spusten i ugradjeni schroth pojasevi slike uskoro da ga plaknem malo kisa ubija
 
RE: opet se ja uparkir'o :)

dobro je ispalo svaka čast nije ovo lako uradit sve upasat da stoji itd ima posla a u zvuk nesmumnjam bendzo je to
 
Top