BMW e30 325i M tech2 projekt

BMW e30 325i M tech2 projekt

Član
RE: bmw 325i BBS RS i ovo ono :)

017wkz.jpg


kupljen novi filter SOLE pa cemo vidjeti kako se ponasa za koji dan kad stigne dostava
 
Član
RE: bmw 325i SOLE FILTER

Uhhh uhhhh ajde stavljaj pa javljaj rezultate :cool: sta ti je sa tvojim K&N filterom reko is da ti je u sobi ceka ugradnju i nista od njega! Bolest kucka aj aj aj aj ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ;) JEDE MALU DJECU I PRDI GROMOVE!
 
RE: bmw 325i SOLE FILTER

cnic_gsi je napisao(la):
Uhhh uhhhh ajde stavljaj pa javljaj rezultate :cool: sta ti je sa tvojim K&N filterom reko is da ti je u sobi ceka ugradnju i nista od njega! Bolest kucka aj aj aj aj ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ;) JEDE MALU DJECU I PRDI GROMOVE!

evo ga kod mene ja ga sebu kupio al mi neodgovara promjer uglavnom gljiva već od usisa na motoru pa je nemogu montirat ako hoćeš možemo se dogovorit dam ti je po cjeni koju je i meni skener dao
 
Član
RE: bmw 325i SOLE FILTER

ujutro stize SOLE iz zagreba i navecer odma montiram pa da vidim kao to zvuci
a ljuboje nema za bmw felga bez BBS-a :)
@ cnic eto dogovori se sa dadom :)
 
Član
RE: bmw 325i SOLE FILTER

Ma moram prvo power cap nabavit pa tek onda gljivu! Ajde javljaj ima li promjena na kucki!
 
Član
RE: bmw 325i SOLE FILTER

promjena nikakvi osim malo zesceg urlika na pritisak gasa i to je to :) i fino izlgeda pod haubom
 
Član
RE: bmw 325i SOLE FILTER

Znaci zadovoljan si ako nije tajna koliko te doslo ta nova poslastica! A sto jes izgleda nakvo robusnije moram to cut uzivo :cool:
 
Član
RE: bmw 325i SOLE FILTER

dosla me 0 para :) hehe inace ovaj filter je oko 600 kuna u zg ja poslao momku poluosovinu on meni filter i para jos :)
 
Član
RE: bmw 325i SOLE FILTER

ovo tvoja bembara? vidjeh je neki dan u Mostaru,proletila kroz mahalu:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: bmw 325i SOLE FILTER

jao na ovim kockicama mi se nenormalno sviđa ovaj spojler na gepektu kao u ove desne,predobro im lezi
 
Top