bmw e21 komntari projekat alpinac1

bmw e21 komntari projekat alpinac1

Član
naravno druze mora se tako raditi a i ti me znas tako da nije frka znas sve pre sviju heheehhehe
a uskoro se i vidimo ove god u mostaru nadamo se da se opet nadjemo sa ekipom ;););)
 
Legend
radi se punom parom,svaka cast....dobro odradjeno,jedva cekam slike gotovog proizvoda....samo polako i kvalitetno kao do sad ;)
 
Ma ti si definitivno legenda! Svaka ti cast, ovo je trenutno najbolji projkat ovdje...Sa srecom i pisi nam i dalje redovno!
 
Početnik
bgm ovo je bas ono ozivljavanje legende....svaka cast jer da je nekome drugom auto dospjelo sigurno bi ga vozio dok se ne raspadne...ali svaka cast ovo je sto ROKI ACTROS kaze jedan od najboljih projekata sigurno...samo naprijed svaka cast;)
 
Član
;) bice svega pisano iam tu stvari koje cekaju svoj red sada se ide na zavrsetak radova pa je saljem na farbanje i onda se rade trapove prednji zadnji da kada dodje sa farbanja moze na tockove i onda ide motor na red pa enterijer i sve polako necete biti uskracenji za nastavak price bice sve polako obasnjenjo i postavljenjo kako treba i dolikuje ;)

hvala za pohvale :cool:
 
Član
Au druze svaka cast al si sasekao rdju u korenu,odlicno ovo izgleda ;)

Jel se auto pravi za drift ili je vise vikend varijanta za opustenciju i uzivanje u pogledima?

Srecno u nastavku rada
 
Član
;);) hvala maci pravim je za sebe nizasta vise a i ovako da se malo vidi kako treba da se radi auto koji treba da ima paznju
 
Član
obelezavo desu vupe ehheh posto su pre mene samo ogitovali i nista vise pa sam obelezio i danas peglanje sledi i spricanje wosh prajmerom da nerdja i kao podloga za dalje pa idemo dalje
 
dobar pravo projekat...da mi je samo znat dje nadjes ove panele, svu limariju novo original...;) jel ti radis i mehaniku ili je tvoje samo limariju da sredis...? pozdrav i sretno u nastavku
 
Top