bmw e21 komntari projekat alpinac1

bmw e21 komntari projekat alpinac1

Član
evo da se moze komentarisati moj projkat koji trenutno radim na moj e21-ci koju mozete pogledati u projekti clanova.;)
 
BHT Ovisnik
svaka cast,uvijek kazem kako bih volio znati ovaj limarski posao,pa makar bio direktor volio bih se izuciti raditi na limariji i lakiranju jer bi bio u stalnom dodiru s autima,bas ono sto volim,tebi ovo ide pravo olako,svaka cast i sretno u nastavku:cool:
 
Član
cekao sam kada ces otvoriti temu za komentare..... :icon_smile:
svaka cast za uradjeno i ulozeni trud,izbor auta mi se takodje svidja..... :cool:
sretno u nastavku projekta ;)
 
Član
hvala radi se koliko moze od musterija

a CoL3-99 cekic u ruke i pun gas nista to nije tesko samo treba dosta volje i truda !!!!!!!!!!!!!!!;);)
 
Član
Napokon se Roki sjetio i predlozio ti ovo!!! Svaka cast za ovo, sto Cole kaze, da ne ponavljam i ja! Samo rokaj i molim te reci mi gdje si u Futogu, zivio sam nekad tamo, mozda se i znamo! Pozz.
 
BHT Ovisnik
alpinac1 je napisao(la):
a CoL3-99 cekic u ruke i pun gas nista to nije tesko samo treba dosta volje i truda !!!!!!!!!!!!!!!;);)
ni meni to ne izgleda tesko,al opet nemogu da kazem jer nisam dolazio u dodir s tim,volio bih znati ako nista za svoje potrebe,na ljeto se aBd malo upustam u to sa svojom jettom,malo pozavarit neke rupice i lakirati:cool:
jos jednom nek je sa srecom,sa puno puno musterija:cool:
 
Član
u futogu sam u dunavskoj ako znas a dali se znamo mozda ko zna mali je ovaj svet
heh ocu ocu da je zavrsim ve godine limariju i da u novu udjemu kod farbara nadm se videcemo kako musterije dozvole

a da da nisam ja skonto da nemozete pisati tamo de ja auto a da ima ovo odvojeno :icon_confused:
sad udrite po komentarima :icon_smile::icon_smile:;)
 
Član
Sve kontam, zasto ne otvori temu za komentarisanje.... Jednostavno samo sam ti zelio reci SVAKA CAST, jer ovo sto radis se zove profesionalnost.

Puni respect sa moje strane;)
 
Član
hvala puno a trudim se biti profesionalan u svom poslu a ovo je posao koji volim i radim i trudim se uvek napredovati u njemu
 
Član
svaka ti cast drug malo je ljudi koji ozivljavaju ove modele a i jako ih je tesko naci kod nas... cestitam ti na projektu i zelim ti da ga sto prije i kvalitetnije zavrsis:cool:
 
Top