bmw e21 komntari projekat alpinac1

bmw e21 komntari projekat alpinac1

Član
limarija ima da se uzme nova to jos prave u holandiji za njihove oltajmaere ja samo radim limariju a znam i mehaniku da radi i to cu isto sebi raditi po PS kako kazu samo sto radim malo drugaciju limariju a o tome cete biti izvesceni na vreme i kako i sta ce ici pogotovo oko motor i trapova posto ce se sve raditi unikatno i samo za ovaj auto

hvala na pohvalam i nadam se da vas necu razocarti ehheheehehe ;);)
 
alpinac1 je napisao(la):
limarija ima da se uzme nova to jos prave u holandiji za njihove oltajmaere ja samo radim limariju a znam i mehaniku da radi i to cu isto sebi raditi po PS kako kazu samo sto radim malo drugaciju limariju a o tome cete biti izvesceni na vreme i kako i sta ce ici pogotovo oko motor i trapova posto ce se sve raditi unikatno i samo za ovaj auto

hvala na pohvalam i nadam se da vas necu razocarti ehheheehehe ;);)

sumnjam da ces nas razocarat...;)
 
Član
neide sestak radim nesto bolje od sestaka

IMAGE_025.jpg


IMAGE_027.jpg
 
Član
Ajme majko projekta,SVAKA ČAST čovječe:cool::cool::cool:
Tako se radi restauracija auta.Extra izbor auta,ma extra sve.Nema riječi kojima mogu opisati koliko cijenim projekat i trud;)

Samo guraj neprijed
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ajme majko projekta,SVAKA ČAST čovječe:cool::cool::cool:
Tako se radi restauracija auta.Extra izbor auta,ma extra sve.Nema riječi kojima mogu opisati koliko cijenim projekat i trud;)

Samo guraj neprijed


hvala hvala trudi se i dalje da guram isto ;)
 
Član
Svaka čast prijatelju, ovo još nisam vidio :cool:

Samo onaj e21 nije loše izgledao na šlepi, a kad si ga rastavio, odron od auta :icon_sad:

Pa ne mogu da vjerujem da je bio onoliko truho :icon_eek:

Šta ide pod haubu ? koliko ks možemo očekivati :icon_question:
 
Član
p i ja nisam mislio da je toliko trula ali kad sam je rastavio nisam teo da odustajem
a vidio si koji motor ide u nju a sada koliko ocekujem konja to ti nevi znao reci posto je sve jos na papiru a videcemo jos mozda ode na dino pa da vidimo sta i kako pokazuje a neznam videcemo jos koliko ce sta imati kas se sastavi
 
Član
Dok sve ne rastaviš i ne počenš rezati neznaš gdje ćeš stati.Ja sam bio mjenjao pragove na golfu,počeo rezati od praga i izrezao pola poda koji je bio struo
 
Član
pa ja sam ovde menjao sve sem pozarnog zida i krova hehheheheh jbg tako je to kad se krene :icon_smile::icon_smile:

a bice polako
 
Top