Bmw By Nodiash

Bmw By Nodiash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

Ma Bendzo je to nema sta da se kaze a i meni se vise svida ovako ovaj orginalni iizgled a jos crna boja exstra , mada tu mogu dodi ljepse felge i naravno vece :icon_smile:, ja imam u planu 19 " akobogda na proljece ...
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

bmw 330d je napisao(la):
Ma Bendzo je to nema sta da se kaze a i meni se vise svida ovako ovaj orginalni iizgled a jos crna boja exstra , mada tu mogu dodi ljepse felge i naravno vece :icon_smile:, ja imam u planu 19 " akobogda na proljece ...

Ma ove su felgice dosle na njemu kad sam ga kupio...nemam jos potrebe da ih mijenjam a i skoro sam uzeo nove gume tako da...a sigurno da bi bilo ljepse na nekim ebeno dobrim 19kama...u planu je al ne tako u skoroj buducnosti...:icon_biggrin:...a jos da je tvoj motor u njemu...heh..neko rece prije...samo je nebo granica:icon_smile:

trizex je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
bulex je napisao(la):
trizex je napisao(la):
bembara je mrak,trica(VW golf) i dvica 1.6d, auta za pozeljeti ;) nek je sa srecom ,samo nek je VW, to je bitno :cool::cool::cool::cool::cool::cool:


P.S. Bule zivio ti meni :D

:lol::lol::lol:;);)

klasicni primjer izvrtanja rijeci:lol:

Decko , kako da se izrazim, ne cita, nego IZMISLJA izmedju redova hahahahahahaha :D

heheehhehee...ma nisu bitni redovi bitan je VW TDI...:lol:
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

ma super je to a ako te zanima kako da sredis imas dosta primjera na ovoj stranici samo idi na forum kad otvoris www.e46fanatics.com ...

a za tvog bmw -
neko rece da je bio parkiran ispred Restorana Man , pa jeli i vlasnik taj covjek bio ? posto sam vidao dole bmw predprosle god i ja bas govorio jeste mocan :lol:,..
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

ma mere jasta TDI rulzzzzz...:icon_biggrin:

bmw 330d je napisao(la):
ma super je to a ako te zanima kako da sredis imas dosta primjera na ovoj stranici samo idi na forum kad otvoris www.e46fanatics.com ...

a za tvog bmw -
neko rece da je bio parkiran ispred Restorana Man , pa jeli i vlasnik taj covjek bio ? posto sam vidao dole bmw predprosle god i ja bas govorio jeste mocan :lol:,..

hvala na linku...a vlasnik je bio ja mislim Adis da se zove...buraz od selme bajrami...al lik uvijek visi u manu...il je bar visio...tako da je benga i bila relativno non stop parkirana ispred...a zadnje vrijeme kad je prodavo i nije vozo bila je konstantno dole...tako da je sigurno bila ta koju si vidio tada:icon_smile:
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

Pa sigurno je to , ista boja i sve!!! a u kojem si ti to campu :icon_smile:...
 
Početnik
RE: bmw tuzla(update) new front look

m50b25 je napisao(la):
BMW je stvarno lijep, po meni steta sto nije sestak ali nista strasno...

Izvini ali moram se osvrnuti na prvi tvoj post gdje kazes full oprema osim koze, jezim se na te stvari kada listam oglase a sa slika se vidi da njemu fali opreme i pored koze i zato nije bas pohvalno pisati full oprema osim ovog onog.. ako te bude zanimao popis opreme posaljes upit ili u Tomic Mostar, ili ti ja dam mail da se obratis direktno u minhen pa da ti oni proslijede..
at

to full oprema vjerovatno podrazumijeva ABS, Servo, El podizaceprozora , klima uredjaj ..

kako vec rece kolega BMW M serija ne dodje sa ful lopremom, i na njega mozes staviti 50 - 60 000KM opreme ..

Takodje nemozes nikad imati full opremu jer uvijek jedan paket opreme izbacuje drugi


Can ni BMW individial program to nema, s taj sa N42 masinom sigurno nije neki od oni sto su full opremljeni..

i mislim .. kupiti bmw bez 150PS pa WTF ...

u tom autu , 3.0d ili barem 2.8 M52 je ok, 330i je optimum a M3 je pravi auto.
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

nodiash je napisao(la):
bmw 330d je napisao(la):
Pa sigurno je to , ista boja i sve!!! a u kojem si ti to campu :icon_smile:...

Ja sam ti u Victory campu in down town Baghdad:icon_biggrin:

super samo se pazi ,.

bulex je napisao(la):
Znate li da iznosenjem informacija o nazivima kampova, mijesta gdje se nalaze i slicne informacije... mozete lako postati teroristicka meta

HQ Sends # 69

ej jbg a ko onolike slike postavi ..
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

kad bi se to tako gledalo moj bratko...G3 nebi postojo vishe:lol:

muha je napisao(la):
m50b25 je napisao(la):
BMW je stvarno lijep, po meni steta sto nije sestak ali nista strasno...

Izvini ali moram se osvrnuti na prvi tvoj post gdje kazes full oprema osim koze, jezim se na te stvari kada listam oglase a sa slika se vidi da njemu fali opreme i pored koze i zato nije bas pohvalno pisati full oprema osim ovog onog.. ako te bude zanimao popis opreme posaljes upit ili u Tomic Mostar, ili ti ja dam mail da se obratis direktno u minhen pa da ti oni proslijede..
at

to full oprema vjerovatno podrazumijeva ABS, Servo, El podizaceprozora , klima uredjaj ..

kako vec rece kolega BMW M serija ne dodje sa ful lopremom, i na njega mozes staviti 50 - 60 000KM opreme ..

Takodje nemozes nikad imati full opremu jer uvijek jedan paket opreme izbacuje drugi


Can ni BMW individial program to nema, s taj sa N42 masinom sigurno nije neki od oni sto su full opremljeni..

i mislim .. kupiti bmw bez 150PS pa WTF ...

u tom autu , 3.0d ili barem 2.8 M52 je ok, 330i je optimum a M3 je pravi auto.

moj bmw..moji konji...moj motor...i ono zadnje al ne i nebitno....my money:lol:

bmw 330d je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
bmw 330d je napisao(la):
Pa sigurno je to , ista boja i sve!!! a u kojem si ti to campu :icon_smile:...

Ja sam ti u Victory campu in down town Baghdad:icon_biggrin:

super samo se pazi ,.


thx..you too;)
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

emir_89 je napisao(la):
m50b25 je napisao(la):
BMW je stvarno lijep, po meni steta sto nije sestak ali nista strasno...

Izvini ali moram se osvrnuti na prvi tvoj post gdje kazes full oprema osim koze, jezim se na te stvari kada listam oglase a sa slika se vidi da njemu fali opreme i pored koze i zato nije bas pohvalno pisati full oprema osim ovog onog.. ako te bude zanimao popis opreme posaljes upit ili u Tomic Mostar, ili ti ja dam mail da se obratis direktno u minhen pa da ti oni proslijede..

skoro si doso, a vec previse pametujes... ohladi malo...

sorry za off :icon_exclaim:

Kako mislis da pametujem, koliko se kuzim u forume bitno je da se pise i raspravlja. Ne tolerira se nekultura i vulgarno izrazavanje, sve sam napisao u sasvim kulturnom tonu. Ako auto ima full opremu osim koze onda nesmije da mu fali xenon, pranje farova, automatska nivelacija farova i maglenke u prijasnjim branicima... to samo sa vana a kada kupis taj auto sa full opremom nakon mjesec dana ces skakati po oglasnicima i zvati kreju da ti ugradi xenon, i kada ti on ugradi a u BiH dodje zakon o homologaciji i stogi tehnicki opet ces skakati da ti ugradi pranje farova jer propisi to zahtjevaju uz xenon idu i pranje farova i onda najveca jebada automatska nivelacija fara koja je isto obavezna uz xenon...
-----------------------------------------------------------------------
Sada on topic, auto je odlican, nema sta.. ne stavljati 19" felge na njega
 
Super Moderator
RE: bmw tuzla(update) new front look

m50b25 je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
m50b25 je napisao(la):
BMW je stvarno lijep, po meni steta sto nije sestak ali nista strasno...

Izvini ali moram se osvrnuti na prvi tvoj post gdje kazes full oprema osim koze, jezim se na te stvari kada listam oglase a sa slika se vidi da njemu fali opreme i pored koze i zato nije bas pohvalno pisati full oprema osim ovog onog.. ako te bude zanimao popis opreme posaljes upit ili u Tomic Mostar, ili ti ja dam mail da se obratis direktno u minhen pa da ti oni proslijede..

skoro si doso, a vec previse pametujes... ohladi malo...

sorry za off :icon_exclaim:

Kako mislis da pametujem, koliko se kuzim u forume bitno je da se pise i raspravlja. Ne tolerira se nekultura i vulgarno izrazavanje, sve sam napisao u sasvim kulturnom tonu. Ako auto ima full opremu osim koze onda nesmije da mu fali xenon, pranje farova, automatska nivelacija farova i maglenke u prijasnjim branicima... to samo sa vana a kada kupis taj auto sa full opremom nakon mjesec dana ces skakati po oglasnicima i zvati kreju da ti ugradi xenon, i kada ti on ugradi a u BiH dodje zakon o homologaciji i stogi tehnicki opet ces skakati da ti ugradi pranje farova jer propisi to zahtjevaju uz xenon idu i pranje farova i onda najveca jebada automatska nivelacija fara koja je isto obavezna uz xenon...
-----------------------------------------------------------------------
Sada on topic, auto je odlican, nema sta.. ne stavljati 19" felge na njega


ko kaze da kad se imaju xenoni moras imati sistem za pranje farova ???
i ko kaze da ako ima xenon moras imati automatsko podesavanje farova... moj BMW nije imo xenon al je imo automatsko podesavanje farova stas sad :p :D
sad op toj tvojoj prici ni jedno auto nije full oprema jer kazes svaki paket opreme izbacuje nesto drugo... onda po tvom ne postoji full...
jel ovo full po tebi: koza, grijanje sjedista, sjedista na struju 8 smjerova, automatska digitalna klima, komande na volanu, 10 zvucnika..... (samo bezveze navodim primjer) ???
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

Lijep auto,meni omiljeni BMW.Polozaj za volanom extra,sve nadohvat ruke.Nikad ga nisam kupio,a uvijek mi je bio extra.Da je malo jaci,valjalo bi,al eto...lijep je i ovako.;) Puno srece u sredjivanju.
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

Spico007 je napisao(la):
Lijep auto,meni omiljeni BMW.Polozaj za volanom extra,sve nadohvat ruke.Nikad ga nisam kupio,a uvijek mi je bio extra.Da je malo jaci,valjalo bi,al eto...lijep je i ovako.;) Puno srece u sredjivanju.

A malo cu ga chipovati nekad kasnije i to je to...iskren da budem sasvim je dovoljno za ono zasto ga ja koristim...od tacke A do tacke B...thx;)
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

allroad je napisao(la):
m50b25 je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
m50b25 je napisao(la):
BMW je stvarno lijep, po meni steta sto nije sestak ali nista strasno...

Izvini ali moram se osvrnuti na prvi tvoj post gdje kazes full oprema osim koze, jezim se na te stvari kada listam oglase a sa slika se vidi da njemu fali opreme i pored koze i zato nije bas pohvalno pisati full oprema osim ovog onog.. ako te bude zanimao popis opreme posaljes upit ili u Tomic Mostar, ili ti ja dam mail da se obratis direktno u minhen pa da ti oni proslijede..

skoro si doso, a vec previse pametujes... ohladi malo...

sorry za off :icon_exclaim:

Kako mislis da pametujem, koliko se kuzim u forume bitno je da se pise i raspravlja. Ne tolerira se nekultura i vulgarno izrazavanje, sve sam napisao u sasvim kulturnom tonu. Ako auto ima full opremu osim koze onda nesmije da mu fali xenon, pranje farova, automatska nivelacija farova i maglenke u prijasnjim branicima... to samo sa vana a kada kupis taj auto sa full opremom nakon mjesec dana ces skakati po oglasnicima i zvati kreju da ti ugradi xenon, i kada ti on ugradi a u BiH dodje zakon o homologaciji i stogi tehnicki opet ces skakati da ti ugradi pranje farova jer propisi to zahtjevaju uz xenon idu i pranje farova i onda najveca jebada automatska nivelacija fara koja je isto obavezna uz xenon...
-----------------------------------------------------------------------
Sada on topic, auto je odlican, nema sta.. ne stavljati 19" felge na njega


ko kaze da kad se imaju xenoni moras imati sistem za pranje farova ???
i ko kaze da ako ima xenon moras imati automatsko podesavanje farova... moj BMW nije imo xenon al je imo automatsko podesavanje farova stas sad :p :D
sad op toj tvojoj prici ni jedno auto nije full oprema jer kazes svaki paket opreme izbacuje nesto drugo... onda po tvom ne postoji full...
jel ovo full po tebi: koza, grijanje sjedista, sjedista na struju 8 smjerova, automatska digitalna klima, komande na volanu, 10 zvucnika..... (samo bezveze navodim primjer) ???

Tvoj BMW je bio udaren i kada se pravio uvaljeni su mu socijalni farovi




Level sensor dolazi SAMO i ISKLJUCIVO na xenon farovima a xenon NEmoze doci bez njega... Auto sa Xenon svjetlom MORA imati pranje farova..

Necu se vise raspravljati u ovoj temi, jos samo da dodam kolegi koji izgleda ne shvaca moj prvi osvrt na pojam full opreme. Dao si neku posalicu ali sam je zaboravio eto koliko me je dirnula. Ne zavidim ti na tvom BMW 4 cyl i sa full opremom bez koze, bas naprotiv drago mi je sto si zadovoljan i neka te dugo sluzi sa sto manje kvarova.

nodiash je napisao(la):
Spico007 je napisao(la):
Lijep auto,meni omiljeni BMW.Polozaj za volanom extra,sve nadohvat ruke.Nikad ga nisam kupio,a uvijek mi je bio extra.Da je malo jaci,valjalo bi,al eto...lijep je i ovako.;) Puno srece u sredjivanju.

A malo cu ga chipovati nekad kasnije i to je to...iskren da budem sasvim je dovoljno za ono zasto ga ja koristim...od tacke A do tacke B...thx;)

Radije remap uradi, malo koja firma a da je ozbiljna radi chip za 1.8i model.. nemoj opet shvatiti kao provokaciju. Jos pored toga remap je svakako dosta bolji ako gledamo svako auto pojedinacno.. dakle dobijes mape koje odgovaraju iskljucivo tvom stilu voznje i stanju motora i ostalih dodataka na autu..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top