Bmw By Nodiash

Bmw By Nodiash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

IGY je napisao(la):
huh kako je sad zajeban
darker strasni ;)

pa konto sam dugo kako ce sta ce ispast..hocel valjat il nece...nisam bio siguran hocel lijepo to sve izgledat i uklopit sa ovom karambolkom...ali eto ispalo je kako ti velis...darkerski zajebano...:icon_biggrin:

allroad je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
allroad je napisao(la):
super je benkica stvarno ;)

Znam a imas i ti jos bolju;)


uh joj drug... imo sam :icon_sad:



sta je bilo jarane:icon_question::icon_question:
 
Super Moderator
RE: bmw tuzla(update) new front look

nodiash je napisao(la):
IGY je napisao(la):
huh kako je sad zajeban
darker strasni ;)

pa konto sam dugo kako ce sta ce ispast..hocel valjat il nece...nisam bio siguran hocel lijepo to sve izgledat i uklopit sa ovom karambolkom...ali eto ispalo je kako ti velis...darkerski zajebano...:icon_biggrin:

allroad je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
allroad je napisao(la):
super je benkica stvarno ;)

Znam a imas i ti jos bolju;)


uh joj drug... imo sam :icon_sad:



sta je bilo jarane:icon_question::icon_question:



ah pa prodo se reko sam da nece dugo bit :icon_sad:
nek mu je sa srecom ovaj se usrecio ima da skace od srece :D
kupio haman pa novo auto sve se sjaji :lol:
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

allroad je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
IGY je napisao(la):
huh kako je sad zajeban
darker strasni ;)

pa konto sam dugo kako ce sta ce ispast..hocel valjat il nece...nisam bio siguran hocel lijepo to sve izgledat i uklopit sa ovom karambolkom...ali eto ispalo je kako ti velis...darkerski zajebano...:icon_biggrin:

allroad je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
allroad je napisao(la):
super je benkica stvarno ;)

Znam a imas i ti jos bolju;)


uh joj drug... imo sam :icon_sad:



sta je bilo jarane:icon_question::icon_question:



ah pa prodo se reko sam da nece dugo bit :icon_sad:
nek mu je sa srecom ovaj se usrecio ima da skace od srece :D
kupio haman pa novo auto sve se sjaji :lol:





hehehe ajd sta ces bit ce njih jos...bitno je da je posluzio...mada dusha boli za njim ko da ti je familije:icon_biggrin:

bulex je napisao(la):
sutra cu putovati mnogo milja biciklom... :D

ajd navrni onda do mene:icon_biggrin:
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

BMW je stvarno lijep, po meni steta sto nije sestak ali nista strasno...

Izvini ali moram se osvrnuti na prvi tvoj post gdje kazes full oprema osim koze, jezim se na te stvari kada listam oglase a sa slika se vidi da njemu fali opreme i pored koze i zato nije bas pohvalno pisati full oprema osim ovog onog.. ako te bude zanimao popis opreme posaljes upit ili u Tomic Mostar, ili ti ja dam mail da se obratis direktno u minhen pa da ti oni proslijede..
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

m50b25 je napisao(la):
BMW je stvarno lijep, po meni steta sto nije sestak ali nista strasno...

Izvini ali moram se osvrnuti na prvi tvoj post gdje kazes full oprema osim koze, jezim se na te stvari kada listam oglase a sa slika se vidi da njemu fali opreme i pored koze i zato nije bas pohvalno pisati full oprema osim ovog onog.. ako te bude zanimao popis opreme posaljes upit ili u Tomic Mostar, ili ti ja dam mail da se obratis direktno u minhen pa da ti oni proslijede..

Da jeste steta sto nije sestak ali boze moj...a sto se tice opreme ima je dosta ali da u pravu si fali par sitnica da bi bio full...a prvi post je pisan tek kad je auto kupljeno i kad sam dobio slike jer ga ocima nisam ni vidio osim na slikama a kupio sam ga...a post sam modifikovao i ispravio to...a nebih se bas obracao nikome u minhen...apsolutno je nebitno...ali hvala ipak...

LP.
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

Bembać je lutkica prava ;), i kako vidim sredićeš ti njega da bude zmija ljutica :icon_smile:, a ja vozim bembare već 16 godina hehe ovo par mjeseci dok prometnem yuga se ne računa :D i ovo mi je od novih tipa najljepši. Ja vozio kockicu / 525e / i poslije tih još tipa dva i onda ove nove mi ružne :icon_sad:, da ne mogu bit ružnije, ali ove trice mmmm ljepota za dušu i oći :icon_smile:, nek ti je sa srećom ;)
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

Ma druze i meni su ove nove sad preruzne...nema nijedna da kazes prelijepa...jest da su to auta mocna do bola...al djaba kad se to meni nesvidja...i da imam te pare nebi to bio moj izbor...ili petica 98god. ili ova trica ko kod mene...dobro M3 necu ni spominjat:icon_biggrin:...to su moji izbori..nista dalje...a znam koju si ti kocku vozo...a taj motor je prica za sebe;)...a bice na ovoj mojoj jos radova...samo da se vratim iz tudjine...:icon_confused:...uglavnom lahva...:icon_smile:
 
Član
RE: bmw tuzla(update) new front look

bembara je mrak, ova trica i e39, auta za pozeljeti ;) nek je sa srecom ,samo nek nije VW, to je bitno :cool::cool::cool::cool::cool::cool:


P.S. Bule crkni :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top