Bmw By Nodiash

Bmw By Nodiash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Bmw By Nodiash...Xenoni & CCFL Angel Eyes Prstenovi...

lijepo izgleda ;) a bmw ko bmw..nema se tu sta komentarisati..pogotovo ovaj model ;)
 
Član
RE: Bmw By Nodiash...Xenoni & CCFL Angel Eyes Prstenovi...

dobro su se uklopili farovi,extraaa,samo naprijed;)
 
Član
RE: Bmw By Nodiash...Xenoni & CCFL Angel Eyes Prstenovi...

335i je napisao(la):
ako pozada spustas vidi koje podloge imas ako su debeli samo promjeni za tanje imas u bmw kupit

vidit cu to kad se vratim skroz...hvala na savjetu...

Hvala svima....bice toga jos...lagano...da se ima vremena bilo bi to sve davno gotovo...ovako jedno po jedno...a mozda je i bolje tako...uglavnom bice slika kako radovi budu tekli...muchos gracias svima jos jednom:icon_smile:
 

IGY

Član
RE: Bmw By Nodiash...Xenoni & CCFL Angel Eyes Prstenovi...

hehe ja tek sad vidjeh da si to stavio, ali nema veze svejedno vidio sam prije tebe prstene :D

mocan je nema sta, a tek se sad sjetih pa nisam ti trazio krug da ga probam malo :123:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash...Xenoni & CCFL Angel Eyes Prstenovi...

IGY je napisao(la):
hehe ja tek sad vidjeh da si to stavio, ali nema veze svejedno vidio sam prije tebe prstene :D

mocan je nema sta, a tek se sad sjetih pa nisam ti trazio krug da ga probam malo :123:

hehhe....nista brate...taman kad dodjem u rajvoSa sibica ce bit ko nova...pa cemo se trampit za koji djir kroz grad:123:
 

IGY

Član
RE: Bmw By Nodiash...Xenoni & CCFL Angel Eyes Prstenovi...

moze dogovoreno
heh, i usput koju sliku da okinemo ;)
 
Član
RE: Bmw By Nodiash...Xenoni & CCFL Angel Eyes Prstenovi...

it is a deal...ma okinut cemo slika i klipova...nek vidi narod sirom svijeta tu unique boju na sibici:icon_biggrin:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash...Xenoni & CCFL Angel Eyes Prstenovi...

hej extra su legli.... al to sam ti reko vec kad si ih postavio.... :D odma auto drugacije izgleda... ali edo mi je bio frustriran juce radi kiše kad ga je sliko... hehe... al uspio je... :D okinuti cemo i koju sliku sa onom HD kamerom po noci... photo shooting golfers i bimer :D
 
Član
RE: Bmw By Nodiash...Xenoni & CCFL Angel Eyes Prstenovi...

pa ajd brate..ja to i ocekujem od tebe...al si mi se ulijenio kako si se vratio iz pustnije:D...sto li bas me zanima:icon_twisted:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash...Xenoni & CCFL Angel Eyes Prstenovi...

Svaka cast, samo lagano i s ukusom. Lijepo da ima i ovakvih tema s dobrim nacinom sredjivanja dosadilo mi je gledati teme golf mk2 i neko kindjurenje s plastikama.
Pozdrav:cool:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash...Xenoni & CCFL Angel Eyes Prstenovi...

ne gotovim ja tu plastiku...sto vise fabrike uz male neke sitne prerade da se uljepsa auto i to je to...sve ostalo sam misljenja da je visak na autu...hvala:cool:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Few High Resolution Pics

Dobio sam dosta slika visoke rezolucije...pa evo samo par njih da podijelim sa vama...

DSCF2317.jpg


DSCF2321.jpg


DSCF2327.jpg


DSCF2330.jpg


DSCF2333.jpg


DSCF2306.jpg


DSCF2312-1.jpg


DSCF2316.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top