BMW 850 E-31 / 1992g. stize pod bor...

BMW 850 E-31 / 1992g. stize pod bor...

Član
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu pilane!!!!


PS: kupi si odma tu benzinsku na kojoj slepa toci gorivo!!!


:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Dobar Djed Bozicnjak, samo sam ja njeg aposalo u p...materinu kad mi za spojler rekao da ne moze donjet jer mu, eto, mala vreca...:lol:
 
Evo prvih slika, iako je kisa i odurno vrijeme nadam se da ce kada ga ocistim i operem zasjati u punom sjaju !!!!:icon_smile:;)

c181023vy3.jpg


c181027rx0.jpg


c181028fu3.jpg


c181029hl5.jpg


c181033fq6.jpg


c181038dl3.jpg


c181041wi0.jpg


c181054ai8.jpg
 
Super Moderator
zafrkan BMW pravo ;)... samo cudo pa mu gori lampica za rezervu inace nece ono potrosit :lol:
i kako nam ide ovaj BMW ?

sace doc edoze i rec da ti je dobar falc na zadnjoj felgi :D
 
Član
oj svaka ti cast :)

meni je isto zelja jednog ovog da imam :) valjda bude sta

nek je sa srecom i ako nije tajna koliko te izasao sve skupa?
 
Član
prekrašno
nego reci mi kakve su ovo tablice u HR?
I jeli moguce uvesti auto u HR bilo kojeg godista?
 
Član
po meni najljepši BMW,podsjeća me dosta na hondu prelude,
čuvaj osmicu i nek je sa srećom ;)
 
Član
jap probne table... a benga je zemlja i vidim ocuvana je pravo samo su mi gadne ove felge al nesumnjam da ces ti nac neke odgovarajuce :)
 
Pike_gti je napisao(la):
jap probne table... a benga je zemlja i vidim ocuvana je pravo samo su mi gadne ove felge al nesumnjam da ces ti nac neke odgovarajuce :)


Vjerojatno cu staviti Alpine 17" , vec sam ih nasao......nisam sada mogao cackati djeda bozicnjaka kada mora i drugima nositi poklone..:icon_smile:

Alcantara koza iznutra...

c181021dp9.jpg
 
Član
Dalibor-Zg je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
jap probne table... a benga je zemlja i vidim ocuvana je pravo samo su mi gadne ove felge al nesumnjam da ces ti nac neke odgovarajuce :)


Vjerojatno cu staviti Alpine 17" , vec sam ih nasao......nisam sada mogao cackati djeda bozicnjaka kada mora i drugima nositi poklone..:icon_smile:
vidis nisam ni sumnjao u tebe...
 

IGY

Član
odlicna bembara
nadam se da cu uskoro u Zg pa ako bi dolazio eto me do tebe da malo oci naparim na ovim bembarama ;)
 
Top