BMW 325i

BMW 325i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Nisam zbog čeličnih felgi mislio da je auto više paženo nego mi se sviđa pitomi izgled auta.

To je vec drugo.... a KW je vrh nema govora, mogu misliti kako lezi auto, jer i u serijali je to pegla na cesti.





bad_look je napisao(la):
Zela imamo ovdje jednog na forumu "koji sve zna i u sve se razumije", eto kad mi neko kaže odmah mogu reći da ništa ne zna, jer takvi ljudi sve znaju a ništa se ne razumiju.....Bmw je odličan i većina bi voljela da ga imaju pogotovo "Ovaj" što pametuje.....sretno da se navozaš...pozzzz:cool:

idi digni golfa jos jedno 10cm...........
 
Član
Da i ovo cujem da neko voli auto bez opreme i na celicarama :D ista moja unutrasnjost, lijepo izgleda al se prlja. Nek je sa srecom
 
BHT Ovisnik
kad stavis plin onda cemo pricat:D
kad cemo se vise naci negdje na otvorenoj cesti ili pisti jebemu miša :D
 
Legend
arminnn je napisao(la):
Da i ovo cujem da neko voli auto bez opreme i na celicarama :D ista moja unutrasnjost, lijepo izgleda al se prlja. Nek je sa srecom

ne bih da hejtujem, stvarno mi se svidja auto..
po mom misljenju oprema je pola auta, nikad nisam preferirao taj automobil sa pocetnim paketom opreme, i kada sam audija uzimao, hledao sam da je fullas, sa seatom takodje, volim da se istice od ostalih,da mi je gust kad sjedem u njega, da je poseban, bar unutra..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
Da i ovo cujem da neko voli auto bez opreme i na celicarama :D ista moja unutrasnjost, lijepo izgleda al se prlja. Nek je sa srecom

ne bih da hejtujem, stvarno mi se svidja auto..
po mom misljenju oprema je pola auta, nikad nisam preferirao taj automobil sa pocetnim paketom opreme, i kada sam audija uzimao, hledao sam da je fullas, sa seatom takodje, volim da se istice od ostalih,da mi je gust kad sjedem u njega, da je poseban, bar unutra..

ma ja kad vec rokće nek bar ima opreme kao pravi auto....
 
Član
Ne hejtuješ. Pravi ljubitelj automobila bi prvo trebao gledati motor, performanse, vozački užitak...Oprema? Ona je za mene potpuno nebitna. Osnovni bmw paket zadovoljava potrebe većine ljudi, meni je i više nego dovoljan.

90% E46-ica je sa dizel ili osnovnim benzinskim motorima, tako da većina vlasnika ovakvih automobila voze ova auta iz meni potpuno pogrešnih razloga. Tvoje mišljenje je mišljenje većine al je potpuno pogrešno. Trica se kupuje zbog benzinskog rednog šestaka, savršenog balansa, odličnih voznih osobina a ne zbog xenona, m paketa i ostalih gluposti ;)
 
Član
Ni meni nikad nije bila bitna oprema, gledao sam da auto bude brz i da pruza sportski ugodjaj. Ali kasnije sam krenuo u potragu za koznim sedistima i mogu reci da je razlika nebo i zemlja, sredio sam el.siber koji nije radio i stalno sam ga gledao kao mrtvu masu, a sada sam video njegove prednosti, tek skoro sam provalio senzor za kisu i extra je stvar, ostaje jos klimu da sredim ... Poenta price je da je oprema bitna za auto, nije presudna ali je bitna, po mom kriterijumu prvo ide motor 70%, a opremu gledam kao 30%. Tako ces i ti Zela verovatno vremenom, kako ti se pojavi neka stvar iz bolje opremljene trojke kupis i stavis na svoju;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top