BMW 325i

BMW 325i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dobar izbor zela :cool:;)
da ga voziš barem onoliko koliko i 106-cu i kupiš i novij posle sa srecom :cool:

Dobar primjerak, kod nas po BiH je teško u ovakvom stanju ga naci za neku razumnu cijenu tako da je dosta bolja opcija uvesti ;)
 
Član
A gdje je slika što ima maca na njoj :D Pošto imaš gewinde, na ljeto neke 18" i zakovat :icon_twisted: Dobar vam je put u Hercegovini, nemoj pričat... Mada mislim da se ti voliš zavlačit po makadamu :icon_biggrin:
 
Član
allroad je napisao(la):
Tesko je ljudima objasniti da je BMW ustvari mali potrosac, dok se sami ne uvjere,

Tesko je ljudima objasniti da benzinac nije toliko strasan potrosac u odnosu na dizela iste snage dok se cifre bas ne porede mjerenjem,ono zakljucivanje o potrosnji na osnovu buljenja u kazaljku tanka na ploci je cesto psiholoski efekat ovisan o vrsti motora koji vozis.Uglavnom ,predobra benba Zela ;)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Hvala svima.

Zlaja: Brži i bolji u svakom pogledu osim u fun efektu :icon_biggrin:

weld the god damn diff!! :lol:

Super, neka ti je sa srecom i da te dobro sluzi...

intrigantno je da si kupio auto na celicnim felgama i da te radovala ta cnjenica koja je dava psiholoski mir da je auto pazen mazen, no onda shvatis da ima gewinde...pitaj vlasnika gdje je sakrio 19'' felge :D
 
Član
Da je pažen vidi se na svakom detalju auta;)

Pogotovo kada u rezervnoj opremi nađeš dvije xenon sijalice od 300 maraka :icon_biggrin::lol:
 
Legend
mozda je baba dok je isla nedeljom na pijacu stavila gewinde da joj razbije kamen u bubregu :)
 
Član
pa nemora da znaci nije pazen i mazen ako ima gewinde, ali to malo rusi koncepciju o samom autu sa pocetka teme.

mislim ono cak si se ubijedio da ti se sviđa sto je na celicnim felgama.....

ali da je super sto ima gewinde...jeste...nadam se samo da nisu tipa JOM ili sl......
 
Član
-Suki- je napisao(la):
pa nemora da znaci nije pazen i mazen ako ima gewinde, ali to malo rusi koncepciju o samom autu sa pocetka teme.

mislim ono cak si se ubijedio da ti se sviđa sto je na celicnim felgama.....

ali da je super sto ima gewinde...jeste...nadam se samo da nisu tipa JOM ili sl......

Suki čitaj malo, reko lik da su KW :D Normala da mu lik nije dao ljetni setup, ko to daje uz auto...
 
Član
Nisam zbog čeličnih felgi mislio da je auto više paženo nego mi se sviđa pitomi izgled auta. Tako da stvarno ne znam kakva koncepcija auta se ruši, stvorio si sam neku u toj svojoj glavi.

Ako nemaš šta pametno reći lagano zaobiđi moju garažu.
 
Član
Zela imamo ovdje jednog na forumu "koji sve zna i u sve se razumije", eto kad mi neko kaže odmah mogu reći da ništa ne zna, jer takvi ljudi sve znaju a ništa se ne razumiju.....Bmw je odličan i većina bi voljela da ga imaju pogotovo "Ovaj" što pametuje.....sretno da se navozaš...pozzzz:cool:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Tesko je ljudima objasniti da je BMW ustvari mali potrosac, dok se sami ne uvjere,
Tesko je ljudima objasniti da benzinac nije toliko strasan potrosac u odnosu na dizela iste snage dok se cifre bas ne porede mjerenjem,ono zakljucivanje o potrosnji na osnovu buljenja u kazaljku tanka na ploci je cesto psiholoski efekat ovisan o vrsti motora koji vozis.Uglavnom ,predobra benba Zela ;)
Ko se nije sa dizelašom navozao u jutarnjoj Sarajevskoj špici ne zna koliko su "bajke" o potrošačima koji troše filđan , samo bajke.

Zela lijepa ti je bembara i manje više -svak bi je volio provozati.
Naravno mnogi bi je volili i imati ali to ponegdje znaći spavat s utokom u garaži.
Sretno i uživaj u svakom kilometru.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top