BMW 325i e46 - 2002

BMW 325i e46 - 2002

Član
Dosta su slicne ovima sto sam kupio, samo su poduplane, predpostavljam da i duplo jace svijetle :)

Sent from my Letv X500 using Tapatalk
Ne, nisu ni priblizno slicne

Te tvoje su DIP LED. Zastarjela tehnika.
Ove sto sam ti poslao su SMD LED. Mnogo veca jacina svjetlosti.

Jos jaci su COB LED, ali i skuplji, i netrebaju ti toliko jaka za podno osvjetljenje.

Ja sam npr te SMD stavio na bivseg volva na osvjetljenje tablice. Moglo je komotno posluziti kao rikverc svjetlo :)

Send via Gameboy Color
 
Član
Sada krenuo da narucujem ponovo, pa primjetih da su i moje smd.

1a5e6438be3b00260314b58f9a605c74.jpg


Al evo sada nadjoh ove cob,samo ne znam koju duzinu da uzmem 39mm ili 41mm, nadam se da i ako su 41 vece nebi trrbale praviti problem.
5224924d9fd521ffa5082881fe72da62.jpg


Sent from my Letv X500 using Tapatalk
 
Taj prekidac lijevo je za parking, sija lijeva pozicija i lijevi stop. Neka me isprave ako grijesim
Ja ipak mislim da je to senzor za automatksa svjetla da se pale...neka neko ispravi ako i ja grijesim???
A parking svjetlo je zmigavac koliko ja znam..ostavis lijevi ili desni zmigavac kada ugasis auto i sija pozicija ta...
 
Član
Ja ipak mislim da je to senzor za automatksa svjetla da se pale...neka neko ispravi ako i ja grijesim???
A parking svjetlo je zmigavac koliko ja znam..ostavis lijevi ili desni zmigavac kada ugasis auto i sija pozicija ta...

U pravu si. Evo baš gledam na google. Znam da ima auta kod kojih nije na zmigavcu nego bas lijevo od 0.
 
Član
Sinoc je ubacen plin, auto sam dovezao na plinu do prve benzinske pumpe, tu sam natocio plin do vrha, medjutim kada sam upalio auto i krenuo, primjetio sam da auto uzasno trokira i da ga je ne mogucr voziti.


Kada se auto upali, gas se sam dodaje (vidim po obrtajima), medjutim kada stisnem papucicu gasa auto ne prima gas ni malo. Danas cijeli dan ganjam neke majstore da se pokusa to popraviti, medjutim svi su zauzeti.

Kada ga je momak koji ugradjuje plin prikljucio na neku svoju mini diagnostiku izbacuje mu gresku p1633



On tvrdi da to nije do plina, i da se slucajno desilo bas u tom trenutku, sto je meni sumljivo .
On je preko svoje dijagnoze izbrisao tu gresku, medjutim greska se ponovo i ponovo javlja.


Sent from my Letv X500 using Tapatalk
 
Član
Sinoc je ubacen plin, auto sam dovezao na plinu do prve benzinske pumpe, tu sam natocio plin do vrha, medjutim kada sam upalio auto i krenuo, primjetio sam da auto uzasno trokira i da ga je ne mogucr voziti.


Kada se auto upali, gas se sam dodaje (vidim po obrtajima), medjutim kada stisnem papucicu gasa auto ne prima gas ni malo. Danas cijeli dan ganjam neke majstore da se pokusa to popraviti, medjutim svi su zauzeti.

Kada ga je momak koji ugradjuje plin prikljucio na neku svoju mini diagnostiku izbacuje mu gresku p1633



On tvrdi da to nije do plina, i da se slucajno desilo bas u tom trenutku, sto je meni sumljivo .
On je preko svoje dijagnoze izbrisao tu gresku, medjutim greska se ponovo i ponovo javlja.


Sent from my Letv X500 using Tapatalk
da li ti je upaljena greska na bmw , vjerovatno treba raditi adaptaciju kucista gasa jer je baterija za vrijeme ugradnje plina bila iskljucena . nije do plina
 
Član
Jeste, upaljena mi je ljevo greska "EML" , zatim pored nje kao na slici:
078dbd234ac0ddf26ddc671e125aa8bb.jpg


Te mi je i upaljena ona ikonica u sredini gdje ima trokut okruzen sa 2 strelice, pokusacu sada naci sliku na netu pa saljem. Posto je auto ostalo na pumpi.


EDIT:
Upaljena je i ova:
0e5ed3f5dc6f42d2b3562d4387be6052.png



Edit, evo sve 3 na jednoj slici koje su uplajenje:
67d0d752242c4ebe855c0c0119776530.png


Sent from my Letv X500 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Član
najvjerovatnije ti treba adaptaciju kucista gasa trazi nekog sa dijagnostikom to da ti uradi ,
kod mene na mom 1.8t kad je potpuno hladan prenocio skinem minus jedno pola sata vratim dam kontakt sacekam jedno 5 minuta na kontaktu odmah upalim u pustim ga da radi bez dodavanj gasa ili bilo sta drugo dok ne postigne radnu tempereturu onda provozam u svim brzinima razvucem sve po redu i adaptacija kasnije na dijagnostici bu oke kako treba eto mozes to probati bas me zanima sta ce se desiti
 
Član
najvjerovatnije ti treba adaptaciju kucista gasa trazi nekog sa dijagnostikom to da ti uradi ,
kod mene na mom 1.8t kad je potpuno hladan prenocio skinem minus jedno pola sata vratim dam kontakt sacekam jedno 5 minuta na kontaktu odmah upalim u pustim ga da radi bez dodavanj gasa ili bilo sta drugo dok ne postigne radnu tempereturu onda provozam u svim brzinima razvucem sve po redu i adaptacija kasnije na dijagnostici bu oke kako treba eto mozes to probati bas me zanima sta ce se desiti
Ovaj momak sto ugradjuje plin ima neku mini dijagnostiku, vidicu sa njim jel moze on to da uradi, mada sada citam po netu, i dodatni ECU kada se prikaci moze izazvati problem, kako jedan momak pise, imao je isti problem, zamjenio je dosta dijelova i nista nije pomoglo. Tek kada je skinuo ecu od angel eays i same angel eays auto je pocelo normalno da radi.
 
Top