BMW 325i e46 - 2002

BMW 325i e46 - 2002

Član
Hvala, mada mi te govorne komande nesto i ne reaguju :D ,moracu preispitati sta je problem.
Bembica je trenutno kod limara, radim podove :(

E sada ono sto sam htio da Vas pitam, primjetio sam da je dosta Vas vozilo bmw e46 benzinca, a po neko i bas 325i
Kakvo Vam je bilo ubrzanje na ovome motoru ?

Jest da nema turbinu, ali sam ocekivao mnogo vise od ubrzanja, sto se tice krajnje brzine ona je i vise neko odlicna, ali samo ubrzanje ko ubrzanje me razocaralo. Do duse ovo je prvi ozmiljniji benzinac da ga vozim (ne racunam one cilkulare od 1.2 i 1.4), ali turbo dizelasi su mi se po pitanju ubrzanja dosta bolje pokazali.

Pored sebe imam i fiat stila 1.9 turbo dizelasa (115ks) koji po svemu sudeci bolje ubrzava od bembica.
U Tomicu na dijagnozi nisu nasli nikakve greseke, moracu jos negdje da odem da preispitaju sta se dogadja.


Da nebi bilo zabune, ne ubrzava on lose, ali ne razumijem da fiat stilo bolje ubrzava :D , Bojim se samo da me ne pocnu plasiti i dacie na liniji :D
razvuci obrtaje :rage: do crvenog
 
Član
e67a81f35641d87a9ea0b2faa943b631.jpg
e90d410ece888adca3d9d5cc3a59eaa6.jpg



Nadjoh na telefonu ove 2 slike sa pika.
Prodje vise od 25dana od kako sam ostavio auto kod limara, tako je to kada "prijatelj" radi auto.

Sent from my Letv X500 using Tapatalk
 
Član
Pozdrav,


Da nije neko imao iskudtva u instalaciji svjijetala za "noge" (gas, kvacilo,kocnica)

Evo slika.

Bas gledam po netu i ne nailazim ni na jedno upustvo za instalaciju.

77a61bc2104e4e83c6023f075e5ddb63.jpg


Sent from my Letv X500 using Tapatalk
 
Član
Pa ima li vec footwell light? Ako ima samo zamijenis sijalicu onom odredjene duzine
Kod mene nije bilo pa sam stavljao panele i kopcao ih na krovno osvjetljenje, kad otvorim vrata svjetle
 
Član
Nazalost nema foot well lights, hmm znaci da ce biti zajebancije da se uradi

Sent from my Letv X500 using Tapatalk
 
Član
Meni trebalo pola sata da sve provedem. Guglaj 4x5050 led module
Imas toga u elektro radnjama, 2KM komad sam ja placao..samoljepljivo je, svijetli bijelo i ne crkavaju.. kod mene nijedan nije crko a ima godina kako sam pokopcao..
spojis na krovno osvjetljenje, A stubom spustis zicu ispod table i mozes srednjom konzolom odvesti i ispod sjedista pa da imas to i nazad..
Mislim da ti je s tim lakse radit nego sa cjevastim
 
Član
Ipak sam imao footwell lights, samo sto nije bilo sijalica u njima, tako da sam ubacio ove, radi sve, samo sto jako slabo svijetle, mislim da je ipak sijalica bolja opcija od diode

Sent from my Letv X500 using Tapatalk
 
Član
Nemoj ni pokusavati. To je preslabo

Send via Gameboy Color
Evo postavio sam par slicica, na suvizacevu stranu sam stavio diodnu dok sam kod vozaca stavio obicnu zutu sijalicu.
Na slici se bas ne razjasnjuje dobro, ali obicna zuta daleko jace svijetli, da nemas neki prijedlog ili ebay link od sijalica koje su se dobro pokazale a da su plave ili bijele boje ?

Sent from my Letv X500 using Tapatalk
 
Član
Namjerno sam podtavio dosta slika farova, imam xenon, i on radi oke cini mi se, ali u kombinaciji sa ovom zutom sijalicom jako ruzno izgleda, ubacio bi mjesto zute neku bijelu sijalicu ili eventualno plavo :D , pa mr zanima koje sijalice preporucujete da se tu ubace ?

Takodje ova zuta se slabo i vidi :(


Sto se tice pozicija svijetala, ljevo od nule kada okrenem nista ne svijetli, pa bi to iskoristio za angel eays.


Takodje bi trebao skinuti zadnje stopke i malo ih ocistiti, nadam se da nije komplikovan proces.



Lajsne sam planirao skidati i presvuci u svijetlo sivu, pa bi eventualno ako uspijem presvukao i donji dio volana u svijetlo sivo.

Sent from my Letv X500 using Tapatalk
 
Član
Evo postavio sam par slicica, na suvizacevu stranu sam stavio diodnu dok sam kod vozaca stavio obicnu zutu sijalicu.
Na slici se bas ne razjasnjuje dobro, ali obicna zuta daleko jace svijetli, da nemas neki prijedlog ili ebay link od sijalica koje su se dobro pokazale a da su plave ili bijele boje ?

Sent from my Letv X500 using Tapatalk
Ja sam ove kupovao:

http://m.ebay.de/itm/LED-SOFFITE-LA...10W-Weiss-CANBUS-TOP-/361443565774?nav=SEARCH

Extra svijetle

Send via Gameboy Color
 
Top