Bmw 325e 2.7

Bmw 325e 2.7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Amer je napisao(la):
svaka cast na dosad odradjenom poslu
a mozda bi mu ljepse stajale karambolke one sto su dolazile na redizajniranoj kocki od 88g
Bmw sa sirokom stopkom extra izgleda ali sad da stavljam to na uski stop to mi vec izgleda na plasticarenje i to mi se nesvidja cast svakom i o ukusima se ne raspravlja ali ja tako mislim,u planu mi je da ga dovedem u neki oldschool fazon a da mu dobro nabrijem motor...jos malo pa ce i to doci na red...;) jedino ako bi naletio na orginalne nadogradnje od M-a na ove branike onda uredu to bi stavio...
 
Član
e pa sto nepitas da ti nabavim te originalne M tech branike :)
250 eura spremis i sve dobijes pragove prednji i zadnji branik i rep u extra stanju
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
e pa sto nepitas da ti nabavim te originalne M tech branike :)
250 eura spremis i sve dobijes pragove prednji i zadnji branik i rep u extra stanju
Nisam znao da mozes to nabaviti...imacu u vidu ali ipak mi je prece da to para dam u motor i da ga napravim bas kako sam planirao...i kako sam ga zamislio da treba da izgleda...;)
 
Član
zaboravljas da mogu sve nabaviti ako se potrudim haha
kad budes htio nikakav problem sve se moze nabaviti imam branike sa svoje stare kocke

normal_477e3584da426.jpeg


i ovako je slozis da izgleda sa boljim felgama npr borbet A i to je to
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
zaboravljas da mogu sve nabaviti ako se potrudim haha
kad budes htio nikakav problem sve se moze nabaviti imam branike sa svoje stare kocke

normal_477e3584da426.jpeg


i ovako je slozis da izgleda sa boljim felgama npr borbet A i to je to

To su te nadogradnje samo jos imaju i bocni pragovi...ova kocka fino izgleda nema sta...;)
 
Član
Vidim da nisam stavio slike kako su ispali sicevi evo imam za sad jednu sliku a kasnije kad otopli islikat cu sve sta je radjeno preko zime...
[attachment=31549]
 
Član
extra odradjen posao...
skoro sam imao priliku da probam jednu takvu kocku...super ide, malo konja ali zato obrtni moment ;)

srecno u daljem radu ;)
 
Član
Evo da javim da je danas pao mali update... stavljen drugi zadnji branik jer je vlasnik prije mene negde zakacio ovaj pa ga iskrivio,promjenjene polugice u mjenjacu i sad se salta kao mlijeko:smajli14: i napokon je stavljen kraci diferencijal,ispostavilo se da je bio na njemu 2,74 znaci jos duzi nego sto smo mi mislili i sad smo stavili 3,91, auto sad puno brze navlaci i puno bolji uzitak u saltanju kad u prvoj pri malim obrtajima krene proklizivati.... :123:
 
Član
extra kocka,sicevi su vrh
a fino si krenuo,ne bi bilo lose da operes motor,nije vidio vode otkako je iz fabrike izasao :D
bar ono sto se vidi,nije puno posla da se ocisti,a velika je razlika
neko rece,savrsen motor,ne kontam sto,velika zapremina a mala snaga,neuobicajeno za bmw,jer je ovaj 2,7 slabiji od 2,5
valjda ima nekih stvari koje ja ne znam pa je dobar:icon_smile:
 
Član
Opasno si zaglibio s njom ide ka savrsenstvu samo laganica, sicevi su moć moćiju nisam optimistican bio ali evo cudo ti je majstor! A slazem se s edoze malo ga plakni ako imas vremena skini poklopac motora pa ga prefarbaj itd...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top