Bmw 325e 2.7

Bmw 325e 2.7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sa kojim si materijalom presvukao , fino izgleda ali daj malo kvalitetnije slike kad budeš završio .:cool:
 
Član
Hvala ljudi na pohvalama...Ovo me samo stimulise da idem napred i kako se ima koja para viska da ulozim da dotjeram to auto kako treba...hvala jos jednom....;)
 
Član
Evo mali update...zamjenjeni amortizeri i opruge stavljeni su u kompletu 4 sportska amortizera GT cupline i crvene opruge 75/40 i prije su bile crvene opruge ali obicni amortizeri ali puno vise je skakao po cesti...sa ovim je kao pravi bolid...;)
[attachment=28234][attachment=28235][attachment=28236][attachment=28237][attachment=28238]
 
Član
auu al ti napredujes,ne mogu da vjerujem kako ste sredili ono sjediste,bas me zanima kako ce ono drugo da ispadne,bimer je za 5,a kako si kreno bit ce i za 10,svaka cast,samo naprijed,puno srece;););)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
koliko si platio te amortizere?
Druze amortizere sam bukvalno dao svoje obicne za njih jer su liku kao bili tvrdi i neudobni :smajli10: ali stvarno dobro lezi na cesti sto jest jest da su malo pretvrdi ali je gust za voziti... :smajli38:
 
Član
nemoze bit pretvrdo nikad hahahha
samo tako radi ako sta trebas od opreme i dijelova pitaj ako sta mogu iskopat tu sam
 
Član
svaka cast na dosad odradjenom poslu
a mozda bi mu ljepse stajale karambolke one sto su dolazile na redizajniranoj kocki od 88g
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top