Bmw 325e 2.7

Bmw 325e 2.7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kralju pogledacu ti ja veceras za Chip, provjerene kvalitete pa ti javim iako se taj motor najbolje nabrije mehanickim zahvatima samo sto je to dosta skuplje ali koliko para toliko muzike
 
Član
m50b25 je napisao(la):
Kralju pogledacu ti ja veceras za Chip, provjerene kvalitete pa ti javim iako se taj motor najbolje nabrije mehanickim zahvatima samo sto je to dosta skuplje ali koliko para toliko muzike

Druze sto se tice chipa to cu raditi u SM chiptuning-u a to mi je prijatelj i samo bi njemu povjerio tako nesto,a sto se tice mehanickih zahvata u to sam upucen dosta dobro sta se treba uraditi i u pravu si nije nimalo jeftino ali da je dobro jest,videcemo tokom zime sta cemo raditi od vecih radova...
 
Član
Ma sta god bice ured, za pocetak chip nekada kada se skupi mozda i nova mehanika ;)

Imao sam i ja ETA donedavno, dobar auto samo bio mi je visak bio pa sam ga utopio
 
Član
Jedna od boljih kockica u gradu,arhitekta vozio, i što kažeš ne vjerujem da je ikad prešo 2000 rpm a kod njega je preko 10 god.
 
Član
kockica ;) uvjek mi bio san vozat kockicu il e34 ova tvoja je prelijepa. sretno sa preradama :cool:
 
Član
bmw e30 je napisao(la):
m50b25 je napisao(la):
Kralju pogledacu ti ja veceras za Chip, provjerene kvalitete pa ti javim iako se taj motor najbolje nabrije mehanickim zahvatima samo sto je to dosta skuplje ali koliko para toliko muzike

Druze sto se tice chipa to cu raditi u SM chiptuning-u a to mi je prijatelj i samo bi njemu povjerio tako nesto,a sto se tice mehanickih zahvata u to sam upucen dosta dobro sta se treba uraditi i u pravu si nije nimalo jeftino ali da je dobro jest,videcemo tokom zime sta cemo raditi od vecih radova...

bmwscaner je napisao(la):
kad se odlucis za preradu motora kako sam ti vec reko da trebas javi se skoro sve dijelove imam spremne :)

Znam druze i racunam na tebe,imam kolegu koji radi tamo kod vas u RPM-u predstavnistvo Castrola pa kad se odlucim kad da krenem sa radovima poslat cu ti ga da dodje po delove,unapred zahvalan...;)
 
Član
Evo palo spustanje i pranje stavljene opruge 75/40 FK nisu nove ali kao da jesu,evo par slika...[attachment=25268][attachment=25269][attachment=25270][attachment=25271][attachment=25272]
 
Član
Dobro je čučnuo,pogotovo mi se sviđa naprijed,moj je ko koza baš bio odignut naprijed a ozada manje.Jesi mijenjao i amortizere ? Ti zadnji možda i mogu ostati na granici su - 40mm ali -75mm sigurno traži druge amortizere ili će brzo otići
 
Član
M A R E X je napisao(la):
uuuuuu 75 mm pa to je bas mnogo,kako se ponasaju amortizeri na toliko kratkoj oprugi?

Druze kao da nema nikakve amortizere stvarno tvrd ali brate kad udjes u krivinu nema hodanja,stvarno dobro lezi na putu nema skakutanja i tako nesto...treba malo pripaziti ne sahtove i ivicnjake ali svako zadovoljstvo ima i svoju cijenu...;)
 
Član
Evo da malo osvjezim temu,danas je Bmw odvezen u SM chiptuning da mu malo dodamo konjica...uslikao sam par slika kad sam ga dovezao tamo i sad cekamo rezultate...[attachment=26249][attachment=26250][attachment=26251][attachment=26252]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top