Bluntbylon - Audio & Video

Bluntbylon - Audio & Video

Član
RE: Spot za pjesmu Oziljci

što si muČko kolu?
sad kurcu ne valja, može se prosut po stolu

:lol:


šala, meni je extra ovo ispalo :cool:

puno sreće, zdravlja i (akoBogda) prihoda da se realizuje blistava budućnost i karijera ;)
 
Član
RE: Spot za pjesmu Oziljci

brate moj koment vec znas,samo tako nastavi,, imas to nesto definitivno
i ti i tare ponovo dokazali svoj potencijal, samo naprijed momci;)
i pjesma je fina, onako mozda na prvu nije nesto bas bas, ja sam je preslusao nekoliko puta i mogu ti reci da mi je svaki put bolja:icon_smile:
 
RE: Spot za pjesmu Oziljci

ArminM je napisao(la):
brate moj koment vec znas,samo tako nastavi,, imas to nesto definitivno
i ti i tare ponovo dokazali svoj potencijal, samo naprijed momci;)
i pjesma je fina, onako mozda na prvu nije nesto bas bas, ja sam je preslusao nekoliko puta i mogu ti reci da mi je svaki put bolja:icon_smile:

ja sam je preslusao mali milion puta i prije spota i tokom spota i tokom montaze i jos uvijek mi je predobra hahaha :D

hvala brate, znaci mi to puno :)

hvala i ostalima :)
 
RE: Spot za pjesmu Oziljci

postujem rad i trud i gotivim rap ;) s vremenom sve nadolazi tako da bit ce to brzo jos bolje bitno je nastavit radit
kad jedna krene sve dalje je lahko :cool:

pjesma je super ;) vrlo vazna stvar da si prihvacen i da imas s kim radit i uspjeh je zagarantovan,
 
RE: Spot za pjesmu Oziljci

GolFanatiCars je napisao(la):
postujem rad i trud i gotivim rap ;) s vremenom sve nadolazi tako da bit ce to brzo jos bolje bitno je nastavit radit
kad jedna krene sve dalje je lahko :cool:

pjesma je super ;) vrlo vazna stvar da si prihvacen i da imas s kim radit i uspjeh je zagarantovan,

hvala puno fakat svaki komentar mi je bitan i zelim cuti razlicita misljenja , pogotovo od ljudi koji ne slusaju ovu vrstu muzike a kazu da je super :)

pa ja sam trenutno na ovoj jednoj pjesmi , ali u planu je da se radi jos koja , pa kad se odradi nesto vece , postavicu ovdje download :)

bitno je poceti od necega,truditi se i ici ka cilju :)
 
RE: Spot za pjesmu Oziljci

ja slusam domaci rap ;) s vremenom nekad vise nekad manje tj oscilira :icon_smile:

a pisao sam ja nekad tekstove i pokusavao radit beatove i kao sto ti rekoh "vrlo vazna stvar da si prihvacen i da imas s kim radit i uspjeh je zagarantovan," sto kod mene nije bio slucaj nisam vise ni radio na tome
 

wkd

Član
RE: Spot za pjesmu Oziljci

kulturna stvar ;)

MENI se ne svidja sto je vocal malo napadan a beat haman zapostavljen..
 
RE: Spot za pjesmu Oziljci

Nadam se da vam ne smeta sto refresham ovu temu :D

Danas snimljena 2 nova spota i evo sad nakon male pauze sad idemo treci snimati :D
Za par dana ce biti postavljen prvi spot ovdje , mozda cak i sutra posto je malo jednostavniji.
Nadam se da ne smeta nikom sto ovdje postavljam , volio bih i ubuduce postavljati nase pjesme i radove ovdje ako se svi slazu :icon_smile:

Lijep pozdrav :)
 
RE: Spot za pjesmu Oziljci

E Dino burazeru , slusam ja vas vec par mjeseci. Primjetio sam da ovaj Jala bas zna sta radi , lik ima odlican glas i odlicno repa :cool:


Na onoj Iza se i Kroz noc je bas profesionalno odradio posao. Javi kad budete negdje nastupali ;)
 
RE: Spot za pjesmu Oziljci

Vernes_AMG je napisao(la):
E Dino burazeru , slusam ja vas vec par mjeseci. Primjetio sam da ovaj Jala bas zna sta radi , lik ima odlican glas i odlicno repa :cool:


Na onoj Iza se i Kroz noc je bas profesionalno odradio posao. Javi kad budete negdje nastupali ;)

Evo imas pozdrav od njega , upravo montiramo jedan od danas snimljenih spotova , sutra ili najkasnije prekosutra ce biti online :)
 
Bluntbylon

evo gotov je prvi spot , nadam se da ce vam se svidjeti :)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NPPOq2pIq24[/video]
 
Član
RE: Spot za pjesmu Oziljci

bez uvrede ali meni se ne svidja . Prvi spot i pjesma su mi 150x bolji. Ovo je samo moje misljenje nemoj ko da se uvrijedi.
 
Član
RE: Spot za pjesmu Oziljci

Meni se svidja malo je vise Hard al to teze prolazi kod publike jer skoro svi vole Komercijalu , ali samo tako nastavite ;)
 
Član
RE: Spot za pjesmu Oziljci

ko nije dozivio nije mu ni dobra al nije za njih ni pisana

mislio sam na prvi spot :D

:cool::cool::cool::cool::cool:
 
Top