Bluntbylon - Audio & Video

Bluntbylon - Audio & Video

Nadam se da administratori nece imati nista protiv postavljanja videa u nasoj produkciji.Cilj je da cujemo komentare i kritike.Lijep pozdrav svim clanovima foruma :)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LyPEKjk_46Y&feature=colike[/video]
 
Član
RE: Spot za pjesmu Oziljci

odlicno bgm, svidja mi se.... kvalitetno odradjena, pjesma.. momci imate potencijala;)
 
Legend
RE: Spot za pjesmu Oziljci

svaka čast, odlična pjesma, odličan spot, sviđa mi se:cool:
 
RE: Spot za pjesmu Oziljci

Hvala svima puno , mnogo mi znace ovi pozitivni komentari , i samo nas tjeraju da radimo jos bolje i jos kvalitetnije :)
 
Član
RE: Spot za pjesmu Oziljci

Svaka čast, desetka čista ;) nema perverzije i nacionalizma, što mi se jako sviđa kod ove vrste muzike ;)
 
RE: Spot za pjesmu Oziljci

predobro druze,koji od ovih si ti :D
moze mala kritika... :icon_twisted:
fino bi bilo ako se moze smanjiti ovo dupliranje glasa na kraju stiha u prvoj strofi,recimo potencirati/duplirati samo neke udarne rijeci na kraju svakog drugog ili treceg stiha...Ovo dupliranje iz pozadine(backvokal koji ga isti glas cini) istice neke rijeci u stihu(rijeci sa porukom) ako ih ima previse onda postane strofa napuhana i nema tih rijeci sa porukom tj. nijedna rijec koju bi zelio potencirati se nemoze isticati...

i jos nesto sto bi ja licno volio cuti jeste ovaj glasic sto dodje na kraju pjesme,kao njen Ending,to bi volio cuti na samom pocetku u solu...ono znas da pocinje lagano sa tim i prelazi u melodiju pjesme i posle opet zavrsi snjom,nekako bi taj dio dao lijep karakter pjesmi...

nemoj misliti da mi se ne dopada ,ovo je pravo dobro uspjelo,ali kada smo na forumu nasli na ICEMAN-ovoj trici stvari koje se mogu popravit onda znaj da cemo i na ovoj produkciji,hehe

;) ;) ;)
 
Član
RE: Spot za pjesmu Oziljci

i brate nemoj poceti sa auto tune ko cvija, elitni i ostala gamad...nastavi ovako kao sto rekoh bices dobar...;);)
 
RE: Spot za pjesmu Oziljci

nermin suljagic je napisao(la):
predobro druze,koji od ovih si ti :D
moze mala kritika... :icon_twisted:
fino bi bilo ako se moze smanjiti ovo dupliranje glasa na kraju stiha u prvoj strofi,recimo potencirati/duplirati samo neke udarne rijeci na kraju svakog drugog ili treceg stiha...Ovo dupliranje iz pozadine(backvokal koji ga isti glas cini) istice neke rijeci u stihu(rijeci sa porukom) ako ih ima previse onda postane strofa napuhana i nema tih rijeci sa porukom tj. nijedna rijec koju bi zelio potencirati se nemoze isticati...

i jos nesto sto bi ja licno volio cuti jeste ovaj glasic sto dodje na kraju pjesme,kao njen Ending,to bi volio cuti na samom pocetku u solu...ono znas da pocinje lagano sa tim i prelazi u melodiju pjesme i posle opet zavrsi snjom,nekako bi taj dio dao lijep karakter pjesmi...

nemoj misliti da mi se ne dopada ,ovo je pravo dobro uspjelo,ali kada smo na forumu nasli na ICEMAN-ovoj trici stvari koje se mogu popravit onda znaj da cemo i na ovoj produkciji,hehe

;) ;) ;)
eh ovako sto se tice backvokala , jbg svako ima svoj ukus,a i posto jos uvijek ne radimo na profesionalnoj opremi,tezimo da to produkcijom sto vise izvucemo...oprema bi se trebala pojacati uskoro pa ce tako i to sa glasom biti bolje :)

sto se tice "glasica" pokusali smo i tako ali nam je onda beat izgledao prenapadan i pretrpan,mislim da je ovo mjera :)

hvala tebi nermine na ovako opsirnom komentaru a hvala i ostalima, puno nam to znaci :)
 
RE: Spot za pjesmu Oziljci

mokeBass je napisao(la):
i brate nemoj poceti sa auto tune ko cvija, elitni i ostala gamad...nastavi ovako kao sto rekoh bices dobar...;);)

ma kakav auto tune,mi radimo samo s cistim glasom :) ne treba nam to njesra :)

ja nisam u ovom spotu,ja i tarik_91 sa foruma smo radili spot , moj spot se radi tek nekad na proljece dok malo otopli.

a moja pjesma je tu u related videos http://www.youtube.com/watch?v=lTL4chIF39w&feature=related , ja sam zadnji na traci i to mi je prva studijska pjesma,sto znaci bice bolje :)
 
Član
RE: Spot za pjesmu Oziljci

Duke_Of_Harlem je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
i brate nemoj poceti sa auto tune ko cvija, elitni i ostala gamad...nastavi ovako kao sto rekoh bices dobar...;);)

ma kakav auto tune,mi radimo samo s cistim glasom :) ne treba nam to njesra :)

ja nisam u ovom spotu,ja i tarik_91 sa foruma smo radili spot , moj spot se radi tek nekad na proljece dok malo otopli.

a moja pjesma je tu u related videos http://www.youtube.com/watch?v=lTL4chIF39w&feature=related , ja sam zadnji na traci i to mi je prva studijska pjesma,sto znaci bice bolje :)
svidja mi se iako ovakvo nesto ne slusam;)
 
Top