Blue serpa --- VW Polo 86C ---ha ha komentar

Blue serpa --- VW Polo 86C ---ha ha komentar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
prodaja ne dolazi u obzir :icon_evil::icon_evil:
svi mi imamo uspone i padove, kad bih ti ja pricao moje (a pricat cu ti ako bas odlucis da prodas auto) nebi vjerovao.. tako da ni slucajno prodaja, idemo do kraja..

sjecam se ovog, kad sam vedu (montoyu) nagovarao takodje da ne proda svoju tricu, i poslusao me, na kraju je imao najpljepsu tricu u bih ak ne i sire..

stoga ne odustaj drug, vjeruj mi ;);)
 
Član
Sa Ljubojem sam bio dogovorio kupovinu falcara, pripremio sam prednji trap, sve sto je trebalo da se izmenja utvrdio sam... vec sam nabavio galeriju, drugu haubu za RATiranje, bukvalno sam resio da zadrzim auto i da radim na njemu...
ali juce mi je dosao najbolji prijatelj i odmah mi dao cifru koja bi mi u nekoj meri mogla pokriti sve troskove koje sam imao i jednostavno taj novac bi mi mogao donekle posluziti za novi auto...
Auto se prodaje, odnosno, veceras me napusta :icon_sad:, sve je vec dogovoreno,
puno sam ljubavi i truda ulozio u njega, ali bio sam na pola puta i trebalo mi je jos toliko novca da stignem do zamisljenog...
Nadam se da ce novi auto biti daleko bolji od moje "stare serpe".

Hvala Vam svima na podrsci. pogotovo tebi Noke, Damire i Nemanja! ;)

p.s. mislim da cete me otpisati kada vidite sta kupujem.
 
Član
Koga nema, bez njega se moze... brzo ces ga prezaliti, samo steta ulozenog vremena i zivaca ko sto kazes.
 
Legend
eh steta, stvarno mi je zao :(

ajd nadam se da ces opet uzeti nesto, sto ce imati "ono nesto" u sebi, i nesto oko cega vrijedi radit i trudit se

pozz ;)
 
Član
Auto sam prodao za "lepe" pare, opet naravno, zao mi ga je! Bas mi je nesto bilo tesko kada sam ga video kako mi odlazi iz dvorista.:icon_cry:
Evo sada imam solidnu svotu novca za nesto novijeg datuma, posto sam inace zaljubljenik u Mercedes, velika je verovatnoca da cu udomiti jednu 190ku... upravo sam isao da gledam jedan 190E 2.0, siroka lajsna u vrhunskom stanju, tu jos postoje neki parameri koji mi se najbolje ne uklapaju ali nadam se da cu uzeti auto upecatljiv i vredan spomena.
Jos u opciju ukljucujem VW Polo 6N ili neki dobro ocuvani Corrado.

Kako god, ako Bog da uzecu auto koji, sto kaze Noke "ima ono nesto u sebi"...
Hvala vam na komentarima!;)
 
BHT Ovisnik
a jbg,mora ti ga biti zao,ulozio si finog truda u njega i bas je prelijepo izgledao,merc 190 siroka lajsna jako fino auto,samo kakve fine felge i u pod,mada bih ja opet prije pola:cool: al na tebi je da odlucis,ipak ti kupujes i znas ono najbolje;)
 
Legend
WAGEN FOR LIFE ! :D
znas sta ocu tim da kazem :)

i evo ti nesto jos hahaha
znam da ces me mrzit sad..

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/2Vf0N8M67tw&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/2Vf0N8M67tw&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

IZVOLI :cool:
 
Član
Ma nevjerovatno koliko mi je zao:icon_sad::icon_sad:, pogotovo jer sam sjedio u auto, vozio se u njemu, vidio da ima potencijala, pravio zajedno s tobom planove za sljedecu sezonu, znao za detalje koje si htio uradit, znao za felge koje su pa skoro i bile na putu prema SA... ma strasno... bash mi je zao.

Bar me malo ohrabruje cinjenica da sam cuo licno od tebe, a Bogam' procitao i u tvom predhodnom postu da bi u dvoristu mogao Corrado-a parkirat. Cvrsto vjerujem da ce tako i biti i da cemo opet Wagenisat' :) ...

Ovaj klip iznad je strasan.
Zivio VW!
 
Član
Jos uvek nije kod mene, nema smisla tudi auto da svojatam...
sutra-prekosutra ce biti moj ako Bog da....
;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top