Blue serpa --- VW Polo 86C ---ha ha komentar

Blue serpa --- VW Polo 86C ---ha ha komentar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Stvarno je fino ispala serpa, bas sad gledam ove slike, koje nisam vidio neki dan - gotovog auta :icon_biggrin:
 
Član
eeee Boki, tvoj mi je sud merodavan! Secas se Poljaka kakav je bio, stvarno je doziveo trasformaciju... zato i nosi logo transformersa ;)
 
Član
hahahahaha! jeste, stvarno fali!
To je bila prva investicija na automobilu, ali nosac se oslanjao na zadnje staklo nerasporedjenom tezinom pa sam morao da ga prodam, a i nije odgovarao za planinski bicikl. Nisam hteo da rizikujem jer sam na njemu nosio dva bicikla koja su skuplja od samog Poljaka! Sledece sezone uzimam krovne nosace pa se nadam da ce to biti sigurnija varijanta transporta :icon_smile: .
 
Početnik
BURAZ'
sreo sam te malo pre u dvorištu, mislim da si to upravo bio ti
prislonio sam kolica (civare) uz branik da se malkice osuše od pranja

hej, baš kvalitetan lak;)
 
Član
nisam vidio ovo do sad,mati ima ovakvog pola,samo je 1,1,82 godiste i crveni:cool:
onak,nije lose auto,meni za ludovanja taman
ali,cak je i ovaj mamin bio u boljem stanju nego taj tvoj,krivo mi je kad vidim da ljudi toliko ne brinu o autu,slomljena sjedista i slicno:icon_evil:
velika transformacija,fkt predobar ispao,svidja mi se boja:cool:
steta sto felge nisu zavrsile kao polirane,al ni bijele ne izgledaju lose,uopste:cool:
 
Član
Baš si ga fino sredio samo felge si trebo polirati a ne ovako bijelo , a sto se tiče auta super si ga dotjero u red inače ovo je meni najljepši polo koji je ikad izašao jedino sad ovaj novi je pravo lijep
 
Član
Ne znam da li si upratio, felge nisu mogle da se ispoliraju jer su bile unakazene, brate platio sam ih 40KM... ispravio sam ih, zgulio kompletne, iskitovao ostecenja, ispolirao im falc, medjutim nije fino ispalo jer imaju malo jota a ispolirani alumijum je maksimalno matirao... delovale su sugavo jer su bile lose pripremljene...
15" polirane izgledaju fantasticno, ove moje deluju totalno obicno pa sam odlucio da ih malo transformisem u old school rally fazon... posto su "plitke" hteo sam da malo naglasim oblik i ponovo sam ih pripremio i izlakirao u komori sa temeljnom belom i ekstra kvalitetnim perla zavrsnim slojem... To se bas ne vidi najbolje na slikama, uslikacu taj detalj sa boljim aparatom. U svakom slucaju, najvise od svega volim kada je nesto custom odradjeno i u odredjenoj meri originalno (bez sunda).:D
Imam u planu da nabavim originalne ATS classic i njih cu da odradim u 100% oridzidzi fazonu..ako Bog da! Mada bela boja felgi je deo koncepta automobila, cesto govorim, kada se auto spusti sve ce doci na svoje!
Hvala na komentaru! ;)
 
Legend
drug ovo je odlicno :)
napravio si super autek.. u jako kratkom vremenu, stvarno vec lici na nesto
jesi ga mislio spustat koji cenat jos, imam osjecaj da bi mu onda felge jos vise dosle do izrazaja :)
 
Član
sredio si ga svaka ti cast,a felge si vratio iz mrtvih nemam rijeci vidi se da se duboko razumijes u sve ;);)
 
Član
deez....prijatelju moj...
uzmi beze haubu i ismirglaj je...galeriju...natovari kakvih gluposti na nju...;)
i dodaj me na msn ljuboje86@hotmail.com
imamo svasta nesto pricati... ;)[/align]
 
Član
Kako mi je promaklo ovo da si ga ofarbao?!?!?!
Odlicna boja sad izgleda zaista zavidno PONOSIM SE JER JE VW ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top