Blue serpa --- VW Polo 86C ---ha ha komentar

Blue serpa --- VW Polo 86C ---ha ha komentar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
;);)

Svaka cast drug;)
bas mi je drago sto si se odlucio za pola mk2

samo nastavi tako i da ga sto prije zavrsis aBd...

sto bi ovi cuneri sa foruma rekli
spusti, stavi felge i zatamni:cool:
 
Član
ja sam imao ovakvog,88g 1.3 55ks,bio je ocuvan u pm,nigdje rdje il tako nesto,kao iz fabrike.Bio kod nas 7 godina,nikad nijedan kvar i slicno..
 
Član
da da, mozda jos da ga spustim...
a sto se tice cunerskog zatamnjivanja to ce me verovatno mimoici... bre zgulio sam jagodice i nokte dok sam skinuo neke satro folije sa kojima je dosao... Ma ni lumar, dzabaka da mi ugrade necu!
Hvala brate na komentaru!
 
Član
Ja nebih komplet felge u bijelo, bolje ti je da ofarbas srce u boju auta a falc ostavis ispoliran. Stavis neke dobre gume balonke(da felge dodju do izrazaja) i spustis ga dobrim oprugama... Takodjer, ja bih mu na karambolkama "izvukao" krom crte(imas da kupis u obi-ju ili na autopijaci traku)...
 
Član
one lajsne marka-metar ne mogu da postignu efekat pravog old school branika. mislio sam da ih izvadim iz branika i prefarbam u boju automobila ili nesto cu vec da eksperimentisem mozda sa crvenom pa da izgleda kao GT ili G40... Opruge su mi oko 200KM pa bas i nisam pri lovi trenutno, ako moze neka improvizacija sa Golfovim daleko bih jeftinije prosao... a gume... imao sam i ja planu takve gume, samo su preskupe za mene. Jos uvek trazim one pirelijeve felge "P-slots", 14" i onda bih opet trazio druge gume, a imam jos puuuno drugih troskova...

a sto se tice felgi (izvini sto naknadno dopunjavam odgovor), jos uvek nisam odlucio koja ce biti nova boja auta, a opet ove felge imaju premalo jota za takvo naglasavanje falca, mislim da ce lepse izgledati u beloj boji. Farbanje srca u boju auta dobro izgleda na onim pravim ATS 15" od 8j, ove moje smo hoce da lice na njih :icon_smile:
evo trazim bilo kakve cepove, idem od vulkanizera do vulkanizera.... trazio sam u onim prodavnicama bizuterije za automobile... ma nista...
 
Početnik
Svidja mi se tvoj projekat,nek nije golf ko u svakoga...vidim da znas sta radis, i dobro ti ide cak i sa ogranicenim budzetom...imam ja neke cepove za felge,ne znam koji ti je fi,dali odgovaraju,dao bi ti ih dzaba ako nisi daleko...
 
Član
fin polo,a ja imam informacije gdje imaju pirelijeve felge ako budes zainteresovan javi se na PM ;)
 
Član
Oggy je napisao(la):
Svidja mi se tvoj projekat,nek nije golf ko u svakoga...vidim da znas sta radis, i dobro ti ide cak i sa ogranicenim budzetom...imam ja neke cepove za felge,ne znam koji ti je fi,dali odgovaraju,dao bi ti ih dzaba ako nisi daleko...

E hvala druze, i na komentaru a i na velikodusnoj ponudi... Ja sam u Sarajevu, i dalje trazim cepove... imam ovaj jedan budjavi koji mi odgovara i nosim ga svuda da uporedjujem :D

[attachment=20446]
ovo je precnik zabica i ujedno centralne supljine na felgi

[attachment=20447]
spoljasnji precnik, od cega se moze i odstupiti, ma nije mi vazno da su kockaste, ljubicaste boje na plave tufne, samo da mi zatvore rupu, ubi me ruznoca...:D

Brate, tebi hvala u svakom slucaju, sta god da bude, bas si pravi drug!
 
Početnik
izmjericu sutra pa ti javim,znam da su ovi ravni cepovi,isto tako sa zabicama,sa nekih bbs-ica,pise toyota na cepovima...ako bude odg. donesem ti u sarajevo jedan dan, ionako imam jos stvari po gepeku sto sam obecao ljudima,nikad da im dam..
 
Član
uf bas mi je zao, ja sam se taman ponadao... bas danas razmisljam sta cu dalje.
Hvala tebi druze na trudu!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top