Blican unutar EU

Blican unutar EU

Član
Pozdrav,

Je li iko zna kakav je zakon ako sam blican unutar EU ?Znam da mogu naplatiti samo kada me na licu mjesta uhvati ,a sta je s blicanje ?Je li mogu naplatiti kaznu ako opet prelazim granicu ?

Hvala lijepo
 
Član
buraz prvo razjasni sta mislis pod blican

ako mislis da te uslikao radar - ne brini, doci ce ti na vrata postom :)
 
Član
Neće ti ništa doći jer ti ne mogu ništa,tako bar piše u članku
Platio bi jedino da su te zaustavili
Ako puno putuješ unutar EU onda ti je bolje da se sam prijaviš i platiš
 
Član
Ako puno putuješ unutar EU onda ti je bolje da se sam prijaviš i platiš
Da to sam i ja prociro i sjecam se da sam gledo emisije da samo na licu mjesta mogu naplatiti.Godisnje mozda idem 1-2 puta unutar EU i opet mislim da nece moci naplatiti jer mora sae dokazati ko je vozio i tako to :D
 
Član
To ti je pravna država a ne kao ova vukojebina
Ako nemaju dokaza da si ti vozio ne mogu ti ništa a i neće da se zezaju sa tim radi neke siće
 
Član
To ti je pravna država a ne kao ova vukojebina
Ako nemaju dokaza da si ti vozio ne mogu ti ništa a i neće da se zezaju sa tim radi neke siće
Hehe sice nije jer sam slikan kod Hrvata,Svaba i Austrianaca xD ,a kod Austrije su kazne paprene i nemam pojma tacno koliko sam kod koje drzave prekoracio brzinu.


A sta se desi kad slika u BiH strane table ?

sorry za upad u temu al dobio si odg. :)

Upravo sto nismo povezani s EU nemogu nista ni strancima osim na licu mjesta.Cuo sam jedino da nekada prave prije granice kontrole i gledaju pri izlasku BiH dali ima kaznu.
 
Član
Hehe sice nije jer sam slikan kod Hrvata,Svaba i Austrianaca xD ,a kod Austrije su kazne paprene i nemam pojma tacno koliko sam kod koje drzave prekoracio brzinu.




Upravo sto nismo povezani s EU nemogu nista ni strancima osim na licu mjesta.Cuo sam jedino da nekada prave prije granice kontrole i gledaju pri izlasku BiH dali ima kaznu.
Izaso sam, nisu me nista pitali na izlasku :)
 
Član
Hehe sice nije jer sam slikan kod Hrvata,Svaba i Austrianaca xD ,a kod Austrije su kazne paprene i nemam pojma tacno koliko sam kod koje drzave prekoracio brzinu.

hehe,bogami se sad i kripo uklučio u tvoj slučaj,taman će te jednom uhvatiti:D
 
Član
A sta se desi kad slika u BiH strane table ?

sorry za upad u temu al dobio si odg. :)
Naplacivanje na mjestu.
Kontrola tablica auta na zaustavljanju i naplata kazne/kazni od trenutnog vozaca.
Ako se nakupi veca svota, opet se kazne vezu na trenutnog vozaca, pa se ti cupaj.

Vozio sam strance 2-3 godine pa sam skontao.
A i znam momka koji je dovozio auta iz Slovenije preko rodbine, vozao na slovenskim tablama. Kontao da to sto je stranac ga cupa na radarima i kamerama pa se zajebavao, dok nisu provjerili auto pri zaustavljanju.

Imao preko 2500km kazni nakupljenih.

Sent from my D2203 using Tapatalk
 
Član
Naplaćivanje na mjestu,o.k
Naknadni dolazak kazne bez jasnog dokaza ko je upravljao vozilom mislim da čak ne prolazi ni u ovoj rupetini od države,ili se varam
 
Top