Blican unutar EU

Blican unutar EU

Ja mislim da ti nista nece doci ali je vrlo moguca kontrola stranih tablica,bar ovdje u Njemackoj tako rade.Skini sebi neku aplikaciju za radare,ja od Njemacke do Bosne naletim na preko 30 fiksnih radara. I pazi se tunela koliko pise vozi jer ti gps ne radi tj.aplikacija za radare.

A strane tablice u BiH provjerava policija kad te zaustavi ali samo mogu provjeriti za svoj kanton!
 
Član
Sygic navigacija za android radi cak u tunelu izmdju danske i svedske.

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
 
Član
Ako si bio na našim tablama , ne brini neće ti doći nikakva kazna niti će te ko dirati na granici.
 
Član
Ako je naše auto uredno dodje kazna na adresu vlasnika automobila za svaki radar ;)

ovo
ja kako znam uvezali smo se sa evropom. rodjak je vozio auto na bos tablicama po njemackoj i tako gasao pred radarima, dok samo jednom tup dosla mu kazna u bih... za ovo sam 90% siguran, pa eto ako hocete da rizikujete slobodno...
 
Član
ovo
ja kako znam uvezali smo se sa evropom. rodjak je vozio auto na bos tablicama po njemackoj i tako gasao pred radarima, dok samo jednom tup dosla mu kazna u bih... za ovo sam 90% siguran, pa eto ako hocete da rizikujete slobodno...
A šta mu je došlo iz Njemačke?
I kome je platio?
Nema pojma o tome , čak i u Hrvatsku ne dolaze iako je u EU.
Kolegu je prije 3 godine izblicalo sve kamera što je bilo na dionici Gradiška-Beč , žurio , imao smrtni slučaj i nikad ništa nije stiglo.
 
Poslednja izmena:
Član
kakav je sygic i koju verziju koristiš
imam je isto na telefonu ali je nisam nešto testirao
8db71e161e3a92c0943290d75d72483c.jpg


Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
 
Top