blaupunkt gta 480

blaupunkt gta 480

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cek ajde da se preformulisem, bekir sa onom pandom daj boze da bi ga mogo koristit za slusanja ;) .... igy netreba tu samo akku i struja ako ces za slusanja, nije to brp i gotovo razmisli ....
 

IGY

Član
eddo je napisao(la):
cek ajde da se preformulisem, bekir sa onom pandom daj boze da bi ga mogo koristit za slusanja ;) .... igy netreba tu samo akku i struja ako ces za slusanja, nije to brp i gotovo razmisli ....


ne kazem da je za slusanja to
ali opet sto da ne, imas raje po hr sto umjesto normalno aku koriste PC, i pojacalo po par kw snage

znaci soundlunatic sto je uzeo od Ersana gz-a (woofer)
koristi ga za slusanja, itd, znaci mora ga koristiti samo za takmicenje
sve se moze koristiti i za slusanje i za takmicenje samo sto nije isplativo i sigurno imati pojacalo od 2 milje u autu samo sto je neisplativa investicija svakako
 
Član
ja ne bih da idem po tim takmicenjima ja bih to za steet upotrebu....koliko li je tezak sam magnet??? i koja li je bolja kutija za njega ?
 
@ Igy, pa da, normalno.. A inace onaj GZ woofer svira iznenadjujuce dobro ;)

sto se tice pioneera moze se koristiti i za slusanje, zasto ne, mada zvukovno i nije bajan.. 2kw mu sasvim dosta.. mada moze i vise..

i BR kutija obavezno, imao sam 5000SPL u kompresiji i nije neka radost..
 
Član
eddo opet se ti pametan pravis
uzmi Duleta za primjer onaj njegov sistem za db drag-a sto je imao u pandi
koristio je isto i za slusanje sasvim normalno
samo nevidim zasto se nebi moglo slusati ???
 
pa normalno da moze..

ako je spl oprema neznaci da sa njom mozes samo brpat 3 sec..

i bekirova panda moze biti auto za slusanje, samo napravi drugu kutiju koja je za muziku i ciao.. mada za takve stvari onda idu i jaci alternator/i da to podrze jer kad slusas mjuzu to ipak dulje traje od jednog brpa..
 
Član
e drugari upravo mi stiglo Pioneer GM-!200 neko pojacalo...ima neko predstavu kakvo je?
uz njega stigla i tuba 10" nisam jos video naziv,j ... mrak je napolju i pozlaceni cincevi i kabl za vufer....
 
GM-7200M.jpeg




ovakvo???? sad ima raznih modela, tj snaga, npr 5200, 6200, 7200,... koje je tvoje neznam, al ok pojacalo za tu tubu, mozda i bolje neg sto treba..
 
Član
nije ovakvo,jbg ne znam kako da ti opisem....mozda probaj da nadjes ovako,pod ovim nazivom
pioneer GM-1200 bridggeable power amplifier ? PWM power supply

umesto ? ide /
 
Član
Ja sigurno znam da Z1 nije za slusanje,tj mislim moze da se slusa ali nije to to.
Kvalitet zvuka je cista 0,znaci samo nabijacina.
Dok cactus moze da se se slusa;)
 
Član
hej djdzogi ima jedan TS-W5102SPL prodaje se, ak si zainteresovan, izadje oko 400€ polovan naravno i 100% ispravan :cool: .... 2,5 kile rms-a, 6kila max ;), evo i slika:




a sto se ravelanda tice, nije to nesto bas na cjeni, moja neka predpostavka oko 20-40€ zavisi o kakvom se wooferu radi ...
 
Član
ma kakav raveland....to je bre nula...400 kazes? cime si terao to ovo???jesam zainteresovan....u kakvoj su kutiji bili???
 
Član
neznam te detalje ne prodajem ih ja, naletio sam na njih na cicama pa ti potavio sliku tu, momak koji ih prodaje je robert ako hoces mogu ti probat nac njegov broj pa se cujte, uglavnom tamo pise da je woofer 100% ispravan i da nije puno radio, pa ak si zainteresovan, vici, pomocu kolko mogu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top