blaupunkt gta 480

blaupunkt gta 480

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sta hoces da kazes da ovaj nije pristupacan? u sporedjenju sa drugim markama jako je pristupacan a trpi daleko vise snage od drugih .... (nisam bas 100% siguran al mislim da mu je cjena malo iznad 1000kmova) ....

ok ispravka, evo pogledao sam stari cjenovnik, 5000 spl pajo je bio 860+pdv u asm-u prije par godina .... neznam kakva je cjena ovog .... al opet nevjerujem da je puno veca ....
 

IGY

Član
ne puno veca, ali opet dvije ove 15-ke traze snage da se pokrenu
a ne da daju svoj maximum
mada iskreno volim pioneer ali prije bi uzeo nesto drugo klad bi vec davao tolike pare
 
Član
nisu ovi wofercici napravljeni za zafrkanciju, nisam bas 100% siguran al mislim da su ovakva 3 isla preko 180 na cak 46 5000prs pojacala .... cisto nak da se zna 1 taj amp ima (prema papiru) 1950W rms na 2 Ohma ....
 
Član
Mene bas zanima gdje su stavili tih 46 pojacala i cime su to sve gonili :icon_question:
Ajde daj nadji neki klip ili neki tekst da vidim to :icon_question:
 
Član
Nemam ja pojma nisam cuo za to ali eto kada ste vec spomenuli ako neko zna neka nes opsirnije napise ili nadje neki tekst:icon_rolleyes:
 
ovakva 15" dodje oko 1700km, woofer je mrcina, tezina od 42Kg govori dovoljno o tome, deklarisan kao 3kw rms, al trpi dosta vise.. al to je woofer za extreme i monster klase i tu radi jako dobro. za street nikako.
 
Član
ma moze on i u street na nekih 15kW rms amp, samo nemozes ti to nikad nahranit strujom tak da rezz nebi nikad bio nesto strasan ....
 
pod ono da nije za street sam mislio na to da nije za te klase zbog svoje konstrukcije a ne zbog toga sto je zedan snage.. i sad nije zedan toliko da mu treba 15kw.. :icon_smile:
 
Član
jest al kad oduzmes raznorazne gubitke i bla bla bla hehe .... ma aj nebitno, istina je da nemoze ic na max u street klasi ;) ....
 
Član
oko 800€ .... i to nije za slusanja tako da ako si mislio dva monoblock-a pa da slusas, ZABORAVI ....
 

IGY

Član
moze se i za slusanje koristiit
ali racunaj na to da moras imati prejebenu struju, kablova po minimalno 200 mm2 + i -
zatim ako dobar aku ili cak PC i svasta nesta
naravno sve je to moguce al to kosta
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top