blaupunkt gta 480

blaupunkt gta 480

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cao ljudi,po prvi put pisem..Sta mislite o ovom pojacalu BLAUPUNKT GTA 480..??? Nesto nisam zadovoljan kako radi,na njemu je zakacena blaupunktova 12" u tubi i nije to taj zvuk...Sta moze da mu bude?akumulator ja mislim da je problem..Imam i aktivni wufer,pioneer DEH 5000MP player i 4 pioneer zvucnika u kadetu..pisite nesto...
 
Član
jesil sve pospajao kako treba???

dobro spojio woofer... plus na plus ... minus na minus??? (ako ti woofer slabo udara)

ako je problem do akumulatora to mozes primjetiti... ako ti trepcu svjetla ...
moze biti i da si stavio suvise tanko kablo za napajanje... (tada imas na kablu veliki pad napona sto ti odma utice na izlaznu snagu pojacala..):icon_question:
 
Član
ostavi samo jedno od subwoofera. ili tubu ili tu aktivnu kutiju. garant je nesto od toga u kontra fazi. takoder provjeri jesi li dobro spojio bridge, jel ti LPF kako treba itd. da skratim nadi nekoga da ti to pospaja kako treba.
 
Član
ili si jednostavno pobrko filtere il na playeru il na pojacalu, odnesi to nekom ko se malo vise razumije da ti sve pregleda i nek ti ta osoba odradi sav poso, platis malo al dobijes puno ;) ....

edit: fare me malo preteko ;) ....
 
Član
hvala vam na predlozima i savetima,ne znam,kakav je kod vas kabl za napajanje,mislim precnik? Mislim da je do toga,opet...A inace nisam ja pocetnik sto se spajanja muzike tice,nego me cudi prvo sam mislio da je pojacalo krsinica,verovatno i jeste...Nemam nista na ostalim kanalima,samo je 1 od 4 zauzet,ovom 12".
Npr...taj vufer onako,nije neki (na leto s kupuje Golf 2 GTI) pa ce u njega 2x15" verovatno pioneer ili magnat..ali nije ovaj ni toliko los fin magnet,titanijumska membrana,kad pustim muziku ,naravno upalim auto , ukljucim kratka svetla koja kad pritisnem gas se pogizu a kad pustim padaju...komedija... sve je inace na prodaju : i pojacalo i obe kutije...zanima nekog?
 
Član
pa dobro... nemora bas 30 mm2 ... ovo pojacalo moze da zadovlje i kablovi od 10-16 mm2...al opet je sto deblje to bolje... ;);)
 
Član
da,slazem se sto je veci poprecni presek kabla tim bolje,videcu negde da nadjem neki bolji kabl za napajanje..opet hvala vam!
 
Član
djdzogi je napisao(la):
hvala vam na predlozima i savetima,ne znam,kakav je kod vas kabl za napajanje,mislim precnik? Mislim da je do toga,opet...A inace nisam ja pocetnik sto se spajanja muzike tice,nego me cudi prvo sam mislio da je pojacalo krsinica,verovatno i jeste...Nemam nista na ostalim kanalima,samo je 1 od 4 zauzet,ovom 12".
Npr...taj vufer onako,nije neki (na leto s kupuje Golf 2 GTI) pa ce u njega 2x15" verovatno pioneer ili magnat..ali nije ovaj ni toliko los fin magnet,titanijumska membrana,kad pustim muziku ,naravno upalim auto , ukljucim kratka svetla koja kad pritisnem gas se pogizu a kad pustim padaju...komedija... sve je inace na prodaju : i pojacalo i obe kutije...zanima nekog?

pa spoji tubu u bridge na BP AMP 50ak W nije dovoljno da svira.

sad kad si "nahvalio" kako dobro svira prodat ces odmah :)
 

IGY

Član
da ti skrenem paznju ja jos nisam cuo za pioneer 15 -ku ;)

a vec su ti rekli, ili ako nemas majstora u blizini raskopcaj sve i polako pokopcaj i prati na polaritete i nema fule
a opet kablovi ja vjerujem u sto deblje, mada opet ne bi isao ispod 20 mm2 to je neki minimum, ;)
 
woofer obavezno u bridge na pojacalo...

@ Igy: a ova 15"?? :icon_smile:

Subwoofer-Pioneer-TS-W8102SPL-20-cm--1110927.JPG
 

IGY

Član
SoundLunatic je napisao(la):
woofer obavezno u bridge na pojacalo...

@ Igy: a ova 15"?? :icon_smile:

Subwoofer-Pioneer-TS-W8102SPL-20-cm--1110927.JPG



hmm ta uredu, ali od ovih jeftinijih i nama pristupacnijih serija, malo sam se pogresno izrazio :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top