Black HGT

Black HGT

Član
hidro_mont1 je napisao(la):
Hvala svima na komentarima.Ja vam ne mogu dokazati kolika je funkcija tog spojlera,ali znam da on ostaje.Hauba mi se jako sviđa tako da i ona ostaje.Prednji branik će ići na nekakvu prepravku pa onda farbanje.

Dodaj samo malo crvenih detalja na nosač spojlera da ga "odvoji" od trupa i prefarbaj branik.
 
Član
vidio sam slicne spojlere na puno hgt-ova i svi vlasnici su rekli da je auto puno sabilnije sa spojlerom, iako ne izgleda najbolje, a kod nas svi znaju samo ispada da vlasnik ne zna, sto nebi davao downforce-a na vecim brzinama, ne vezano za trakciju pogonskih tockova

lijep punto, ofarbati branike u boju auta, eventualno naci ljepsi spojler koji ce raditi istu stvar;)
 
Član
Nije los puntijak, bitno je da se tebi svidja, a ova ismijavanja pusti kraju ;) Samo naprijed i sa srecom u daljim radovima ;)
 
Ma ne diraju mene ta prozivanja;).Kada se budu vozili u Puntu preko 200km/h znaće o čemu pričam.
Sale ti nemaš pravo da se smiješ... ako hoćeš da posluješ samnom:icon_smile:
 
Član
Nemoj se ljutit druze,svidja mi se tvoj Punto ;) Nego stvarno te pitam sta je to?? Neka reflektujuca traka ili sta?? Prvi put vidim,pa zato pitam ;)
 
Top