Black HGT

Black HGT

Evo došlo vrijeme da i ja predstavim svog ljubimca... U pitanju je Punto HGT 2001g.p. od opreme ima što i većina ovih auta ABS; TCS; Airbag, Klimu, itd.
Kod mene je već više od godinu dana i imao sam dosta problema koje sam na kraju sam riješio.Evo par slika pa navalite sa komentarima ;)








To je to za sada...
 
Putovanja.ba
Administrator
Nisam ljubitelj spojlera, tako da mi se ovaj krvoni uopšte ne sviđa. Al to je moje mišljenje naravno.

Kakve si probleme imao? I naravno drago mi je da si uspjeo sve riješit i da je sad ok, i da te sluša ubuduće
 
Ako ćemo iskreno ne sviđa se ni meni, ali stvaro služi svrsi.
Otišao mi kompresor klime i odbrnula se remenica na radilici pa je auto radio kao traktor i imao jako čudan zvuk,"majstori" mi rekli da su otišli leteći ležajevi i još hrpa toga te da se ovaj motor ne isplati praviti.Sam sam našao šta je u pitanju i nakon mjesec 20 dana sam napravio sve sam.Moram da napomenem da nisam ni blizu mehaničara.
 
hidro_mont1 je napisao(la):
Ako ćemo iskreno ne sviđa se ni meni, ali stvaro služi svrsi.
Otišao mi kompresor klime i odbrnula se remenica na radilici pa je auto radio kao traktor i imao jako čudan zvuk,"majstori" mi rekli da su otišli leteći ležajevi i još hrpa toga te da se ovaj motor ne isplati praviti.Sam sam našao šta je u pitanju i nakon mjesec 20 dana sam napravio sve sam.Moram da napomenem da nisam ni blizu mehaničara.

Kakvoj svrsi , ovo je previsoko i da sluzi kao šank :icon_confused:

Sto se tice punta i ovog motora , to je mala gradska formula , stvarno dobro ide :icon_smile: jedino ova hauba i spojler mi odudaraju , nije to za njega ;)

Ofarbaj i prednju karambolku , ako si u mogućnosti :) Ostalo sve okej :)
 
Član
predobar punto... ;) dobro odradjeni ovi crveni detalji... :cool: ali malo jest prevelk spojler za njega ali svakom svoje... punto je extra... ;)
 
Član
Ne skidaj. Ofarbaj prednju karambolku u crno i nosaće spojlera djelimično ili u cijelosti u crveno.
 
Član
dobar punto, jest previse upadan taj spojler, probaj naci originalni od HGT-a msm da ce mu to lijepse stojati MILION puta, ovaj previse udara u oci.. uostalom predobar punto.. a volim kad neko sam sebi otkloni kvarove sto se tice motora i auta, imao sam i ja par puta na svom fiatu priliku da budem sam svoj majstor ;);)
 
Član
skidaj spojler,kakva crna stabilnost,samo ti se cini !
inace...mogao bi biti fin punto,samo da te jos ne jebe hauba ;)
 
Član
super autić još samo karambolku da ofarbaš, mislim da bi bio lješi bez spojlera ali svako ima svoje
pozz
 
Hvala svima na komentarima.Ja vam ne mogu dokazati kolika je funkcija tog spojlera,ali znam da on ostaje.Hauba mi se jako sviđa tako da i ona ostaje.Prednji branik će ići na nekakvu prepravku pa onda farbanje.
 
Top