Bivši auti članova foruma...

Bivši auti članova foruma...

Član
jbte greendevil (sad vise i nisi green :p) pa ti nisi normalan, takvog golfa prodati :D
sto jest jest bio je makina i po;)
 
Član
Evo od jednog druga koga ću nagovoriti da se registruje čim sredi net,
Bivši GSi


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us

Sadašnji audi koji za neki dan treba da postane bivši jer ide u zamenu za ovo:



Uploaded with ImageShack.us

Mercedes AMG, vlasnik tvrdi da ima preko 200ks(oko 230), a fabrički 185ks, sigurno dobro ide...
 
Član
prije ove sam imao 4 kocke i sve su zavrsile u crnoj kronici :D
i nemam nijednu sliku nazalost jer je stranica na kojoj sam imao galeriju otisla u qrac
 
Član
Hyundai Accent :lol:

accentremex.jpg
 
Član
Ovaj hyundai je neuništiva mašina, jel 1.3 16v? Još si mu stavio ovo topče pozadi...ubica :icon_biggrin:
 
Član
prvi mi je bio 307ica, 1.6benzinac, nazalost nemam njegovih slika...
nakon njega dosao passat 2.5 tdi highline, bio u mom vlasnistvu od juna 2008. do decembra 2009. i onda dosao golfac :) evo koja slika passata
 

Prilozi

  • slika_293175.2.jpg
    slika_293175.2.jpg
    62,9 KB · Pregleda: 18
  • passonja3.jpg
    passonja3.jpg
    45,2 KB · Pregleda: 31
Član
Eh evo ga mojih ruku djela...
Moj prvi auto, sa 14 god, ga kupio i u 15-oj ga zavsim i vozao. 1.4i 91god, predobar bio...

U 17-oj Moj drugi kađo GSI SEH, 130ks, derao neke X20-tke...

Pa onda u 18-oj prelazimo na GTI- da i njega vidimo :p

Testirali GTI, pa se Vracamo na zadnju koristenu oznaku GSI u 19-oj i 20-oj, Astra F GSI

Astra otisla, pa si uzeli malo zimski rezim, Kađo 1.5 TD + Intercooler, mala gradska zujalica.

Pa onda presli na Talijane...

I trenutno se uzeo jedan jako lijep primjerak GTI-a 91, god, da se voza, koji je na prodaju trenutno...


P.S Imao sam jos prije ovog golfa sad zadnjeg, mali milion auta, al sva su se zadrzala po mjesec dana kod mene, tako da nemam razlog da ih stavljam tu...
 
Top