Bivši auti članova foruma...

Bivši auti članova foruma...

Član
Lijepo je se prisjetiti svega ...

Moj prvi auto je bio Kadett limuzina 89' god., nazalost nemam nijednu sliku u digitalnom formatu. Njega sam vozao od 1999 do 2002

Onda je dosao VW Golf III Variant 1.8i. Kod mene se zadrzao sve do 2006
Od njega sam napravio ovo ...








Ista ovakva sjedista su bila i nazad, samo nemam nijednu sliku ...


Poslije njega dosao je pravi mali bolid ... Peugeot 306 GTi6 ... 2.0 16v ... 167 KS, 6 brzina. Vozao sam ga kratko, od maja 2006 do aprila 2007

Ovakav je bio kad sam ga kupio ...



A pretvorio sam ga u ovo ... (sad ne bi ni za kakve pare, ali jbg, tad sam furao taj fazon) ...





Na zalost zavrsio je nesretno ...



Poslije Peugeota stigao je Asteroid kojeg i danas sretno i zadovoljno vozam ...

Prije ...



I sad ...

 
Član
E baš si dobrog PUGa imao, šteta što onako završi. A za styling, jbg tad se furao taj fazon, tek izašao fast and furios ;)
 
Član
e jebga druze, dosta smo i mi cobani sa balkana uznapredovali vezano za stajl i sve...do prije 4-5 godina bio si kralj grada ako si imao spojlere do poda i muziku do muda....sad 95% takvih auta bi bez razmisljanja otislo u anti-tuning sekciju...

sta bi sa pugom, sletio sa ceste ? :icon_question:
 
Član
bivso auto ovog foruma ali je i dalje u mojoj garazi:icon_smile:
[attachment=38971]
 

Prilozi

  • Photo0230.jpg
    Photo0230.jpg
    418,7 KB · Pregleda: 86
moj prvi auto bio Fiat Uno, poslije njega dosla Alfa Romeo 33,(u međuvremenu pravio nekakvog fiću i yugu.. zavrsilo sve na otpadu:lol:) nakon Alfe stigla Lancia Delta GTi.e.. onda opet Fiat Uno.. Opel Astra, Audi 80, Renault Clio, Golf III...
pa onda opet povratak italijanima Lancia Delta HF_turbo koju i sad imam i Fiat Punto.. sa slikama sam pravo tanak... mozda bi sta mogao i naci al sad nemam volje... zaspah... :123:
 
Član
Moje prvo auto :)
Opel Kadet 1.3 benz


Nakon njega je dosao Audi 80 coupe 2.0 benz


Poslije njega Alfa Romeo 156 1.8 T.Spark


Poslije Alfe dosao BMW E36 318, kojeg trenutno vozim :)
 
ev da se i ja upisem...
Golf mk2 1.9TD+i, pokajo sam se sto sam ga prodo :icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
golf 2 dizel '85,
golf 2 1.3b '88(nikad vise auto trosi ko tenk a ne moRe meda),
golf 2 1.6b '88
sad
fiat bravo td100
punto GT
 
Prije Astre imao sam ovo:



Adidas_man_shoes_sport_shoes.jpg






























:D :lol:
 
Top