Bivši auti članova foruma...

Bivši auti članova foruma...

Član
Malopre videh svoj bivši auto koji sam dugo imao, i koji sam sredio od nule, na oglasima i baš sam se obradovao, kao da sam video nekog posle 100 godina :) Dođoh na ideju da otvorimo temu gde možemo prestaviti i svoja bivša auta, kojih se možemo setiti, ukratko naravno, siguran sam da će biti zanimljivih...



Moj prvi auto je kupljen iz zezanja za 300e, kada sam slučajno video oglas na lokalnoj tv stanici, šteta što nemam više slika, bio je izuzetno dobar, služio je extra. Buba TAS 76.god:


Uploaded with ImageShack.us

U drugi auto iz bube kao da sam seo u avion:) Bila je to corsa 92.god 1.5d u lošem stanju, platio sam je 600e 2007.godine. Limarija je ukratko bila lakša za pola :) Bukvalno su otpadali delovi sa nje, a motor je duvao i trošio 1,5l ulja na 1000. Totalno je rasklopljena i sređena od nule, sa njom sam prešao 50000km. Danas sam našao odglas, prodaje je lik u Valjevu za 1600e, 4 god kasnije :):)



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Sledeći auto je došao početkom 2009. i zadržao se kratko kod mene, oko pola godine...Nažalost imao sam dosta problema sa njim pa sam ga prodao inače je jako dobar auto. Pug 306:


Uploaded with ImageShack.us

On je zamenjen za saxa 2001.god, 1.4...Za taj auto ukratko mogu reći da je bukvalno preskakao mnogo jače od sebe, tipa golf tdi, jednostavno je lak kao perce i malo troši. Sve preporuke kome treba mali i ekonomičan auto, a koji može i da se potegne kad treba...


Uploaded with ImageShack.us

I sadašnji auto, daewoo leganza...predstavljen je u garaži pa neću puno o njemu, samo par slika.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
2rwuvs2.jpg

ford probe gt turbo.......
 
alfa2.jpg
[/url][/img]
alfa1.jpg
[/url][/img]




evo i moje ljubimice koliko sam se o bradovao kad sam je kupio jos dva puta toliko kad sam je prodao
 
Član
Golf 1 gti cabrio, golf 2 gti....
 

Prilozi

  • gti1nm1.jpg
    gti1nm1.jpg
    77,4 KB · Pregleda: 41
  • c65bbeac5941df25d539bc1.jpg
    c65bbeac5941df25d539bc1.jpg
    129,9 KB · Pregleda: 48
Početnik
s1ck je napisao(la):
Golf 1 gti cabrio, golf 2 gti....

bio si dobro krenuo i onda na pezoa
[/quote]

:lol::lol::lol::lol::lol:


moj prvi auto je bio mini morris ... al nazalost nemam slike , davno je to bilo ...

eh da mi je sjesti u dijanu jos koji put ...:D
 
Član
Zelina dvojka je bila perfektna, kec isto sigurno dobar u to vreme....I čovek kupi peugeota :D
 
Član
Vidi što me lože:icon_eek:

Stvarno sam budala što kupih u svakom pogledu bolje auto:icon_biggrin:

VW krš:D Vozio i vidio.
 
Top