BiH: Za prebrzu vožnju kazna do 1.000 KM. Mišljenja?

BiH: Za prebrzu vožnju kazna do 1.000 KM. Mišljenja?

Član
niste skuzili poentu... u pola noci kontate? kakva skola navece? tako ja s mora idem, vozim 60, zaustavlja policajac fol naseljeno ogranicenje 50 plus ovdje je skola ogranicenje 40, pola 2 ujutro, august? kakva skola?
Ja neki dan na mjestu gdje je ogranicenje 50 vozio 150, a policija vrsila kontrolu iz kontra smjera, i skuze me i zaustave. Posto nije bilo radara dobio sam samo kaznu za nepotpunu opremu, platio odma 20 i cao. Mislim da bi mi sad svi ovi savjesni vozaci s foruma trebali odrzat predavanje :d
 
Pisete zivjela korupcija a ne znate da dolaze radari (vec su u rs dosli, a i federaciji ih ima na par mijesta) policajac sjedi i cuva radar a on sam radi, ko uspije sa korupcijom na takav nacin svaka mu cast. ''Upoznao'' se sa takvim radarom licno, dolazi slika kazes nisam ja, ljudi ti pokazu video, i jos jedna stvar radi kao ic kamere za nadzor nema blica pa stavljajte sprej, folije, da reflektuje slobodno, i jos nesto hvata razmak izmedju dva vozila i tu moze kazna. Sretno nam svima bilo, ode policajac iza grma spusti radar 5cm od zemlje ko ga skonta svaka cast ;) :D
 
Član
Treba mi pomoc,dali je nekome od vas bila oduzeta vozacka u Brcko distriktu ( kazna 100+ mjesec zabrane).Od tog dana je prosao gotovo mjesec a nikakav papir ne dolazi.Pare su uplacene preko one uplatnice a za vozacku nista ne dolazi.Ovo se desilo mom dajdzi pa ako neko zna koliko se to otprilike ceka da mi javi.Da dodam on je dostavljac pa mu vozacka uvjek treba.I dali je neko pokusao varati policiju sa ovjerenom kopijom vozacke? HHEhe
 
Član
Treba mi pomoc,dali je nekome od vas bila oduzeta vozacka u Brcko distriktu ( kazna 100+ mjesec zabrane).Od tog dana je prosao gotovo mjesec a nikakav papir ne dolazi.Pare su uplacene preko one uplatnice a za vozacku nista ne dolazi.Ovo se desilo mom dajdzi pa ako neko zna koliko se to otprilike ceka da mi javi.Da dodam on je dostavljac pa mu vozacka uvjek treba.I dali je neko pokusao varati policiju sa ovjerenom kopijom vozacke? HHEhe
Meni doslo nakon 3 mjeseca da predam nema nekog pravila, sto nije nasao nekog da za njega preda. Na ovo sa ovjerenom kopijom vozacke se mogu samo nasmijat. :D
 
Član
Ja neki dan na mjestu gdje je ogranicenje 50 vozio 150, a policija vrsila kontrolu iz kontra smjera, i skuze me i zaustave. Posto nije bilo radara dobio sam samo kaznu za nepotpunu opremu, platio odma 20 i cao. Mislim da bi mi sad svi ovi savjesni vozaci s foruma trebali odrzat predavanje :d

Slicna situacija, ogranicenje 50 ja vozio 129, samo sto je meni kazna 400km i 2 mjeseca zabrane, smirise me kvalitetno, od tada proslo 4 godine nikad nijednog prekrsaja nisam napravio, hvala im gdje culi i ne culi :D
 
Član
ja samo mogu reci tako i treba jedini nacin da se stane ovom divljanju po ulicama i kamikazama jest udariti po djepu pa vozi po ogranicenjima onda, ja se u potpunosti slazem sa ovim kazne jesu ogromne ali ko postuje nije nikakav problem u zadnjih 6 godina nisam nijednu kaznu dobio
 
Član
Ja neki dan na mjestu gdje je ogranicenje 50 vozio 150, a policija vrsila kontrolu iz kontra smjera, i skuze me i zaustave. Posto nije bilo radara dobio sam samo kaznu za nepotpunu opremu, platio odma 20 i cao. Mislim da bi mi sad svi ovi savjesni vozaci s foruma trebali odrzat predavanje :d
Svi se žalimo kako nam auta ne idu kako treba. kao onda kada su došla iz dojčlanda:D ,uglavnom sve neki problemi
Ubuduće na sva pitanja o zapušenosti,tromosti auta obavezno baciti pogled na univerzalni način predočen od strane dr.mr. ArminM
Postoji mogućnost da ga popu*ite od strane organa reda,ali vam je i to jeftinije nego čišćenje svega i svačega,odlazaka majstorima itd itd:D
 
Član
Po meni radije nek postroze tehnicki pregled vozila, a ne svaki djubar da izlazi na cestu. Nije isto kad treba zakociti kadet (primjer) u raspadu sistema sa 80kmh
i neko auto koje je mazeno i pazeno, sto imamo dosta primjera recimo ovdje odmah na bhtuningu.
 
Top