BiH: Od 1. januara odobren uvoz vozila starijih od sedam godina

BiH: Od 1. januara odobren uvoz vozila starijih od sedam godina

RideR je napisao(la):
Ja koliko sam cuo da bi ukinuli ovu granicu moraju na tehnicke preglede uvesti sisteme koji bi mogli provjeriti stanje vozila starijih od 7 godina , a to jos kod nas ni na jednom tehnickom nisu uveli ..

Uveli su homologaciju vozila na tehnickim pregledima ali ne na svim na veoma malom broju naravno samo na onim koji su dali dobar kes kako bi pokupili kes na pocetku kad bagra nagrne da uvozi smece .
 
Član
Pustili ne pustili sa uvozom pojedini modeli dok poplacaš sve dodju skoro ko i ovdje na nasim tablama :icon_rolleyes: Al et marem nisu vozeni po ovim nasim jebenim cestama, bolje i 250 000 po auto putu neg po ovim nasim 150 000 :icon_evil:

Neg ak puste moglo bi se na proljece po A4 1.9 tdi S line :D:cool:
 
addo je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Ne vjerujem ja u te visocke vijesti :D

Ne vjeruj, a pogotovo magazin plus ;)

hahah, jedna me visocanka glave dosla, sad slabo imam povjerenja u visocane, ustvari visocanke:D
Nego, zna li neko ovo u vezi guma, navodno se ne mogu polovne gume uvoziti, neki kazu i da na autu moraju biti nove?
 

MTR

Član
olensoner je napisao(la):
addo je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Ne vjerujem ja u te visocke vijesti :D

Ne vjeruj, a pogotovo magazin plus ;)

hahah, jedna me visocanka glave dosla, sad slabo imam povjerenja u visocane, ustvari visocanke:D
Nego, zna li neko ovo u vezi guma, navodno se ne mogu polovne gume uvoziti, neki kazu i da na autu moraju biti nove?

moze polovna ako imas fabriku za protektiranje ili ces radit reciklazu
 
Navodno se "prica" da ce se sve moci uvoziti sto moze proci tehnicki, znaci svo smece moze, jer u nas sve prolazi tehnicki. Neki dan gledam auta neka po gradu, imaju nove tablice, a trulezine raspale se, korozije na sve strane, propali amortizeri, motori bruje, cvrci remenje, dizelazi neki cade k'o odzak kad se nalozi ugalj, i sva ta auta navodno su ispunila sve "tehnicke zahtjeve", mislim stvarno.. Na 80% starih auta rasvjeta je katastrofa, zmigavac po noci tesko vidis kad upali, po dani da i ne pricamo, farovi, stoperi, nikad nista ne radi, ma svega na ovom dunjaluku.. Ovo ako se uvazi, bica nama onda kuku lele!
 
To da moze proci tehniski nije lose, ali da moze proci tehnicki u EU, e onda ce tek biti sigurna auta na cestama. A ne kao kod nas sa truhovinama, bez auspuha, retrovizora itd. sto prolaze tehnicki...
 
Član
olensoner je napisao(la):
To da moze proci tehniski nije lose, ali da moze proci tehnicki u EU, e onda ce tek biti sigurna auta na cestama. A ne kao kod nas sa truhovinama, bez auspuha, retrovizora itd. sto prolaze tehnicki...

kod nas kaze ne moze svast proci, IMA KAMERA:lol::lol:
cjener prolazi gdje nista drugo nece
zato nam i jesu auta skrhe zesce.
 
Član
Ne nadajte se previse,suvise je to lijepo da bi bilo istinito a drzava ce se potruditi da ipak ne bude tako lijepo.
 
Top