BiH: Od 1. januara odobren uvoz vozila starijih od sedam godina

BiH: Od 1. januara odobren uvoz vozila starijih od sedam godina

ne znam sto se brinete ko ce sta kupiti, svak placa iz svog dzepa
i bira ono sto mu godi, a sto edo rece, situacija sto se tice starosti auta
u bih ne moze biti gora, vec samo bolja, ionako vrlo malo ljudi kupuje
nova auta, po meni je uvoz dobra stvar, samo za onoga ko zna sta radi,
ko ima plan, ko misli da je to tek tako otici, dovuci, grdno se vara.
 
nekad davno, kada nije postojalo ogranicenje na uvoz vozila u bih, prosjecna starost je bila oko 11-12 godina. a sada je 18 godina!
osim bogacenja ovlastenih uvoznika u bih, nista drugo pozitivno nije nastalo od ove zabrane uvoza starijih od 7 godina.

ne znam zasto su pojedini pesimisti, jer ukidanje granice uvoza moze samo pozitivno biti ;)
 
Sve je to OK i jako lijepo receno..Ali, ako vec zele da podmlade vozni park, onda treba napraviti da to bude po PS-u..Napravi stanice i zaposli neutralne ljude, pa taman dosao Bog otac ako nesto ne stima, vozi ga u presu nije dobar i cao...A ne za 20 - 50 KM zazmiri na oko i sve 5...U tome je problem..Ovo je odlicna prilika da se zapad rijesi krseva..Mi i onako nemamo standarde..Kako auto moze proci tehnicki sa neispravnim kocnicama, to nema nigdje..No dobro..
 
Član
ma na isto ti ga dodje....:D sto je dobro skupo je svudgje...:D samo tamo se moze naci auto koje je puno preslo u boljem stanju nego ovdje...:D

ono sto mi je drago da ce se stati u kraj cijeni golfa mk2 od 5000KM....:D
 
Član
Za mene je ovo lijepa vijest. Ipak je ljepse gledat neka Audije, VW-e, BMW-e, Mercedese, Peugeot-e iz 2000, 01, 02, nego golfove 2 dizel iz 84 (nista protiv tog auta, i dalje mi je najdraze), ili neke jette, bmw-e 91, 92 od po 5000KM
 
Član
Dal će biti išta od ovoga i samo Bog zna, kao i oko bilo čega kada je naša zemlja (vlast) u pitanju. ;)
 
Član
Bilo bi dobro da limit malo pomjere jer euro 3 norma i ne daje neki strašan izbor. Pogotovo što se cijena tiče.

Mislim da će od ovoga biti ipak biti nešto:icon_biggrin:
 
Član
Kao i u prijasnjim temama istim ili slicnim, meni ova vijest nista ne znaci, ali u svakom slucaju je lijepo procitati (isti slucaj kao i za vize) Kada imas pare mozes i birati sta ces, a ovako vozi sta imas i to je to!
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Bilo bi dobro da limit malo pomjere jer euro 3 norma i ne daje neki strašan izbor. Pogotovo što se cijena tiče.

Mislim da će od ovoga biti ipak biti nešto:icon_biggrin:

Upravo to.
 
Top