Bi-Xenon MORIMOTO Projektori NOVOOO!!!!!

Bi-Xenon MORIMOTO Projektori NOVOOO!!!!!

Legend
Dule je zauzet dosta... stalno je na putu al ima robe svakako...
javi na pp sta ti treba... ja sam u kontaktu s njim... ;)
 
Član
IZVINJAVAM SE svim ljidima koji su me ovde kontaktirali a nisu mogli da me dobiju.
SVE PONUDE SU VAZECE( sa manjim korekcijama cena), sa tim sto smo ubacili jos dosta opreme u ponudu, kao sto su MULTIMEDIJE ( sa skoro sve vrste automobila, a i za one retke ej moguca porudzbina i isporuka za 15-20 dana), FLAT brisaci, parking kamere (tipske i univerzalne), parking senzori, sve vrste i sve boje XENON setova, kao i BALLASTe za originalne XENON farove.
Posto sam u saradnji direktno sa fabrikom iz KINE, dali smo im ideju i nacrt za LED projektore (koji umesto XENON sijalice koriste LED diode) ali to malo treba da se usavrsi i da budem zadovoljan pa ce se i to ubaciti, ali OTOM-POTOM.
Za sve se mozemo dogovoriti, sa tim sto se cene necega mogu korigovati na vece kolicine.
ZA SVE VRSTE OPREME VAZI GARANCIJA OD 12 meseci

Moguca dostava do SARAJEVA, a za Hrvatsku trenutno nemam ni najmanju opciju
 
Član
Da li si radio megane 2, zanima me kako ispadne? I koja je cena za set sa xenonima? POZZ
JA nisam radio megana, tako da ti tu ne mogu mnogo pomoci, ali te mogu posavetovati kako i sta da odradis. Svi "noviji" farovi se lepe na dva nacina , ili pomocu dve vrste lepila.
-Jedan je SILIKON koji popusta na visokim temperaturama i dozvoljava ga ga seces,
-Drugi je nekakvo lepilo koji se na povisenoj temperaturi ponasa kao zvaka i far jednostavno dobro zagrejes, povuces staklo i rasklopis.
Za drugi nacin ces da potrosis 10-ak minuta po komadu! Al ces za prvi da se o jadu zabavis i za njega je portebno mnogo zivaca, preciznosti i strpljenja i zna da se razvuce bas bas. Pogledaj negde na sastavu fara koje je sredstvo koristeno, zvaka se lako prepoznaje jer se razvlaci i na hladno (samo malo teze)
Komplet (projektori, maskice i set xenona) te izlazi 100 eura sa 12 meseci garancije
 
Član
Pozdrav dule, kako rjesavas morimoto projektor kopcanje gdje je h4 sijalica upitanju, ima li nesto da se kupi ili mora prepravka instalacije. Upitanju je VW Bora, morimoto i u njemu H1 sijalica, klapnu sam spojio na dugo i naravno kad prebacim na dugo kratko se gasi. Ima li rjesenja?
 
Član
Pozdrav dule, kako rjesavas morimoto projektor kopcanje gdje je h4 sijalica upitanju, ima li nesto da se kupi ili mora prepravka instalacije. Upitanju je VW Bora, morimoto i u njemu H1 sijalica, klapnu sam spojio na dugo i naravno kad prebacim na dugo kratko se gasi. Ima li rjesenja?
šta će se gasit kada ima samo limić koji zaklanja snop???
 
Član
Sta si ti ovde pitao uopste? Fino sam napisao da je h4 sijalica bila u autu. Kod koje dugo i kratko rade odvojeno. Kad je dugo gasi se kratko kad je kratko gasi se dugo. Jel jasnije? Ja sam sad spojio kratko na xenon h1 a dugo na klapnu morimoto projektora.
 
Član
Kod mene na polu se nesto pojebalo isto, projektori su ugradjeni prije neke 4 godine, h7 sijalica je bila. Sve je bilo ok do skoro, kad se desilo to da je nakon gasenja dugog svjetla desni projektor ostao da sija na dugo, a lijevi se vratio u kratko. Nemoguce je vise desni vratiti u kratko, jednostavno nece, a prilikom blicanja gase se xenoni skroz. Nisam otvarao da vidim u cemu je kvaka, ne znam ni sta bi moglo bit
 
Član
Meni dugo svjetlo ne treba. Ali ga moram imati ispravno da radi zbog policije i tehnickog pregleda
 
Član
Haha, zbog tehničkog, dobra fora. :D Ti sa xenonima ne bi trebao proći tehnički uopšte. A da riješiš problem, treba ti relej koji obično dođe u setu kada kupuješ bi-xenone.
 
Član
Hoces li mi malo obrazloziti na kom principu radi taj relej? Neke sam pitao i rekose mi da ne bi nista dobio jer isto nema istovremeno napon na oba izlaza
Zasto ne bi trebao proci tehnicki?
 
Član
Pa spojiš taj relej direktno na akumulator a signal uzmeš i sa kratkog i sa dugog svjetla, znači plus žica. Plus na plus neće ništa biti i da rade u isto vrijeme.

A što se tiče tehničkog, ne bi trebao da prođeš jer nemaš automatsku nivelaciju, a vjerovatno ni perače, ali pošto kod nas sve može, nemaš probleme.
 
Član
Koliko znam laguna niti ima perace ni auto nivelaciju pa ima xenon. Meni i treba da radi kratko dok radi dugo al ne i obrnuto. Koliko niti ima bi xenon sijalica???
 
Top