Bi-Xenon MORIMOTO Projektori NOVOOO!!!!!

Bi-Xenon MORIMOTO Projektori NOVOOO!!!!!

Član
E ovako drustvo!!!
Kao sto naslov kaze, PRODAJEM Bi-Xenon projektore, koji se ubacuju u postojece farove koji koriste H4 , H7 , H1 sijalice. Ovi projektori kojriste H1 sijalice, i veoma se lako montiraju. MNOGO BITNA stvar je da bacaju EXTRA jasnu svetlost bez ikakvih mrlja koje obicni farovi znaju da prave, i LINIJA koju pravi kratko svetlo je vrhunski jasna!!!! ""PRI POSTAVLJANJU PROJEKTORA JE VAZNO DA SE OVA LINIJA DOVEDE U HORIZONTALU"" , a ni to nije neki posao jer je ostavljena tolerancija za podesavanje na nosacu...

Slede slike projektora:

06102011022.jpg


06102011023.jpg


06102011024.jpg


Na sledece tri slike sam postavio da se vidi nacin prebacivanja "kratko - dugo" svetlo, i sto ce dosta ljudi interesovati...pri paljenju dugog svetla se NE GUBI kratko sto cete videti na videu. Na prve dve slike je ova metalna zavesica u normalnom polozaju i tada je upaljeno samo kratko, dok na trecoj slici ovu "zavesicu" (koju sam pritisnuo prstom) povuce elektromagnet i dobija se dugo svetlo

06102011025.jpg


06102011026opx.jpg


06102011027.jpg


Takodje za projektore postoje i ukrasni prstenovi...

06102011028.jpg


06102011030.jpg


Ovo je postavljeno na Seat IBIZA 2000.g ... da se vidi razlika pre i posle

ibizaclassic.jpg


06102011031.jpg


ibizapro.jpg


ibizal.jpg


Evo video

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ashVMby2qFY[/video]

Projektori se mogu ugradjivati na sve vrste automobila, i veoma su prosti za ugradnju. Vrhunskog su kvaliteta, i veoma dobro odradjeni sto se vidi na videu kako rade

Koga nesto interesuje, moze postaviti pitanje ovde ili na PM.

Cena projektora sa prstenovima je 80 eura
Sve je NOVO, i dolazi u kutijama!!!
Uz ovo mozete uzeti H1 Xenon komplet koji je dodatnih 45 eura.
Na kolicinu ide popust!!!
MOZE dostava do Sarajeva

(p.s.: Xenon kompleti su marke BEAR, koji su se najbolje pokazali u odnosu na sve sa kojima sam do sada radio, tacnije...prezadovoljan sam)
 
Član
RE: Bi-Xenon Projektori NOVOOO!!!!!

Isti projektori ugradjeni na FIAT STILO sa poredjenjem razlike.

06122011065.jpg

06122011067.jpg


06122011059.jpg

07122011069.jpg


06122011058.jpg

07122011070.jpg


Malo kasnije i video

NARAVNO... Za sve postoji garancija
 
Član
Evo i video da se vidi na koji princip radi prebacivanje kratko - dugo svetlo.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JVELN8EPCTs[/video]

A za montiranje na H4 i H7 far dodju i ovi prstenovi koji sluze da projektor drze u centru fara, i na njima ima malo hoda da bi se far iznivelisao i doveo u strogu horizontalu.

09042012338.jpg
 
Član
BMW 5 E60

bmwe60morimoto.jpg



Ovako izgleda kada se zamene originalni projektori i ispoliraju farovi na Audi A6 , i video kako to sve na njemu radi. ;)

audia6.jpg


[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Zgw8mrICNn0[/video]
 
Član
Mini Cooper

minicooperu.jpg


dsc1045y.jpg


dsc1048p.jpg


Toyota RAV 4 , Na njoj su ugradivani i DayLight , sto se vidi na vrhu farova

dsc1083w.jpg
 
Član
**krvopija** je napisao(la):
Prijatelju reci mi kako se montira ovaj projektor kad su upitanju h4 i h7 sijalica?
Tacnije mora li se prepravljati dzek na autu da se stavi za sijalicu koju koristi projektor h1 ili postoji neki adapter koji se stavi pa mogu da se koriste postojece sijalice?

Levi adapter je za H4 sijalicu, a desni za H7, a U PROJEKTORE SE MOGU UBACITI SAMO H1 XENON SIJALICE (sto znaci da moras ugraditi xenone), ZNACI NE MOGU OBICNE HALOGENE H1

09042012338.jpg
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
jesi ugradjivao na golf 4 ??

Za koji dan cu raditi opet, i slikacu (nadam se) ako ne zaboravim
Sve ovo sto slikam , to je samo radi forumasa, da jos nekome sine ideja da postavi na svoj auto .

Samo da vam kazem nesto. Nije mi u interesu da zaradjujem sa ovoga (ionako zaradjujem minimalno) vec da ljudima pokazem sta su svetla, i da svi vi imate kao ja na svom autu. Kada putujem - putujem samo nocu, Ne postoji mrak i bezbednost je veca. Preko dana ne mozes da vidis da li ti neko dolazi u susret iza krivine i slicno.
 
Član
Kao sto obecah, (a za malo da zaboravim :D ) evo kako to izgleda na VW Golf 4 . Samo sto su farovi jos dodatno ulepsani ;)

dsc1201e.jpg


dsc1208c.jpg


dsc1214zs.jpg


dsc1231w.jpg


dsc1226f.jpg


golf4morimoto.jpg


Idemo dalje ;)
 
Član
Dule imam pitanje, nabacivanje morimota, na farove sa vec postojecim socivima (na mog audija: http://www.bhtuning.com/audi-a3-t-71889.html ) kako ide proces, jel moguce, jel zeznuto ? Postoji li mogucnost NPR, prebacivanja samo klapne sa morimota na moja sociva, probao sam od a6 bixenona staviti tu klapnu ali nije moglo. Tvoje misljenje?
 
Član
corradoM je napisao(la):
Dule imam pitanje, nabacivanje morimota, na farove sa vec postojecim socivima (na mog audija: http://www.bhtuning.com/audi-a3-t-71889.html ) kako ide proces, jel moguce, jel zeznuto ? Postoji li mogucnost NPR, prebacivanja samo klapne sa morimota na moja sociva, probao sam od a6 bixenona staviti tu klapnu ali nije moglo. Tvoje misljenje?

Ako su ti originalni XENON farovi, onda su na njemu D2S sijalice, a one ne mogu u ove projektore. A da ti objasnim jednu stvar, klapna se mora nalaziti na tacnoj udaljenosti od sociva kao i od onog sjenila, jer kada bi je pomerio negde onda bi se izgubila jasnoca svetlosti. Morimoto klapne su znatno manje od audijevih a i drugacijeg su oblika, tako da se tesko mogu upakovati. Jedino sto ti ja mogu reci je da daju mnogo jacu svetlost od originalnih projektora koji se ugradjuju na auta. A ako su ti obicni farovi (nisu xenon), onda uopste nemoj da se razmisljas. ;)
 
Top