BHTuning LOGO - Pomoć oko izrade

BHTuning LOGO - Pomoć oko izrade

Član
81792486.jpg


hgcopyov.jpg

evo i ovako..:icon_smile:
 
Ovaj soffin zadnji nije los .. I kad ce to glasanje,ovako mozemo do kad hocemo,uvijek ce neko imati neku ideju,moze se za 4-5 mjeseci logo opet promijeniti ako bude ozbiljnih prijedloga :icon_question::icon_confused:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ko je ikad rekao da ce biti glasanje?? fino pise u temi da se daju prijedlozi, niko nije pomenuo glasanje. nadju nekog umjetnika daju mu ove prijedloge i on skonta sta i kako. od vise napravi jedan dobar i rijesena stvar...
 
Član
Logo treba ostane ili postane prepoznatljiv detalj a ne da se nonstop mijenja, osim ako neko ne razvija biznis sa naljepnicama, majicama i privjescima i tako to. Ali nakon tri promjene ce taj biznis da propadne :)
 
menjic je napisao(la):
Logo treba ostane ili postane prepoznatljiv detalj a ne da se nonstop mijenja, osim ako neko ne razvija biznis sa naljepnicama, majicama i privjescima i tako to. Ali nakon tri promjene ce taj biznis da propadne :)

Slazem se,ali se logo pravi od 5 mjeseca .. Mozda da se napravi nominacije do sad predlozenih logo-a koji dolaze u obzir i da se pocne sa glasanjem..Da svako moze da nominuje jedan ili vise prijedloga i da se napravi glasanje kao sto je bilo glasanje za auta bilo .. :icon_question:
 
Član
Pa rekose da niko nije pominjao glasanje niti da je odredjen ikakav datum niti rok niti bilo sta, sto znaci ako imas kakav predlog ti predlozi ako ne gledaj ostale :icon_smile:
 
Legend
Ima li još neko prijedloga i ideja za izradu logoa, ne morate raditi pa postavljati ovdje, možete i objasniti kako bi logo trebao izgledati, a mi ćemo se potruditi da to implementiramo;)
 
Član
Ovo je stara tema vec , al nije zavrsena i odlucena ....


Mislim da bi VI kao moderatori trebali poceti vec razmisljati o nekim nominacijama od ovih predlozenih logo-a .

Jer nema smisla vise ni cekati jos neke prijedloge niti sta ... a kak pise na prvoj stranici dogovor je pao da BHTuning forum ima svoj logo, prijedloge imate , sad je red da izaberete .

Nadam se da ne ljutiite sto sam digao temu
 
Top