BHTuning LOGO - Pomoć oko izrade

BHTuning LOGO - Pomoć oko izrade

Član
Evo nesto i od mene..Nije nesto,ali kako sam ga napravio za 25 min,dobro je ispalo :D

Nesto na ovaj fazon ? :icon_rolleyes:

unled1copyyp.jpg
 
Član
Izvinjavam se sto dizem temu ...


AL stvarno mislim da je red da se pocne glasati ... ovako mozemo do 2066 godine ...
 
Član
ko je ikad rekao da ce biti glasanje?? fino pise u temi da se daju prijedlozi, niko nije pomenuo glasanje. nadju nekog umjetnika daju mu ove prijedloge i on skonta sta i kako. od vise napravi jedan dobar i rijesena stvar...
 
Član
Ti vazda nesto pametujes ..u svakoj temi ...

E sad da se vratim temi :

Ipak mislim da je red da se glasa za koji logo , da se izbaci par prijedloga ,onaj koji se izglasa nek se jos malo usavrsi i to je to .


;);)
 
pola ovih prijedloga nemaju veze sa logom (bez uvrede), vise od pola ljudi koji bi glasali, uopce ne znaju sta je logo, kako bi trebao da izgleda, sta bi trebao da sadrzi...i gdje smisao onda da glasa ko hoce?
sta imas od tog glasanja..
 
Član
o tome ja govorim, al neki to ne kontaju. rukovodstvo foruma treba naci nekoga ko se razumije u te stvari, da sjede, malo protabiri prijedloge, probere neke stvari sa prijedloga prikladne, i doradi to da bi ispao LOGO, a ne "slika"...
 
Član
Dizem temu iz mrtvih,ali nafur'o sam se,odoh da prelistam ove stranice i da nadjem sebi jedan logo koji cu da izradim i da naljepim na auto...ovaj zadnji mi se svidja samo da nije kockast vec volio bih da je nekako izveden makar u pravugaonik:icon_rolleyes:
 
Top