BHTuning LOGO - Pomoć oko izrade

BHTuning LOGO - Pomoć oko izrade

Član
Mislim da bih moderatori trebali da zakljucaju temu , ovako moze dovijeka ... Ljudi ce uvijek biti puni ideja , a vec imamo i vise nego odlicnih prijedloga , stoga zakljucati , i nek glasanje pocne :D :D
 

OmO

Član
badboy je napisao(la):
Mislim da bih moderatori trebali da zakljucaju temu , ovako moze dovijeka ... Ljudi ce uvijek biti puni ideja , a vec imamo i vise nego odlicnih prijedloga , stoga zakljucati , i nek glasanje pocne :D :D

Slazem se :icon_biggrin:
 
Član
Meni ni jedan nije nesto posebno dobar, iskreno govoreci, ni moji ni drugi sve mi je nesto bezze .... :D
 
Član
Meni se đasvi od Tibora ovaj treći..

Nema još ključanja, ko zna kakve ideje sutra mogu iznjedriti naši kreativci :D
 
Član
OmO je napisao(la):
badboy je napisao(la):
Mislim da bih moderatori trebali da zakljucaju temu , ovako moze dovijeka ... Ljudi ce uvijek biti puni ideja , a vec imamo i vise nego odlicnih prijedloga , stoga zakljucati , i nek glasanje pocne :D :D

Slazem se :icon_biggrin:

poredati slikice i krenuti sa glasanjem...rok za glasanje osatviti otvoren 15ak dana i preci na realizaciju :)
 
sacekajte neka se nadje neki kvalitetan prijedlog, ne zuri nam se nigdje. kad se moglo 3 godine bez zvanicnog loga, moze jos 3 mjeseca :D
 
Član
Death_beat je napisao(la):
sacekajte neka se nadje neki kvalitetan prijedlog, ne zuri nam se nigdje. kad se moglo 3 godine bez zvanicnog loga, moze jos 3 mjeseca :D
nemoj bice onda guzva za kalendare :lol: salim se , :icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
adams, nisi ti skontao poentu ove teme. nije fazon da neko uradi logo i postavi, nego su ovo ideje, koje ce "neko" koristiti da bi napravio logo foruma, tako da se tu nema sta glasati. bar ja mislim da je to bila ideja ove teme...

osim ako neko ne uspije napraviti "savrsen logo" hehehe :lol:
 
Top