BHTuning Auta

BHTuning Auta

Član
Evo nas svi na jednom mjestu:D(barem vecina xd)


http://www.youtube.com/watch?v=hvlNxlXrNgA
:cool: :cool: :cool: :cool:


btw ispunio sam MTR-u zelju za pjesmom MOVE BITCH :lol:
 
Član
nije los klip, al ima auta koji su preruzni i za anti-tuning a kamoli za ovako neceg...
 
Član
adel_tuzla je napisao(la):
TuLe je napisao(la):
nije los klip, al ima auta koji su preruzni i za anti-tuning a kamoli za ovako neceg...

a mog i tvog autica nidje :D:D

ma hebe se meni sto mog nema (i bolje sto ga nije stavio :D ) al kad vec ovako nesto prave, onda barem nek budu auta na nivou a ne da dodje tam neko sa strane pogleda i vidi pojedina (ruzna/katastrofalna) auta, pa ni da place ni da se smije... :)
 
Član
moze puno bolje, koliko sam prmijetio fali dosta auta koje vrijede,a ima auta koje nisam nikad vidio :D
 
Početnik
ha nea' ni mene :)

Salim se nema veze nego mogo si kad radis malo bolje da dodad npr. i nick sa foruma od lika cije je auto i tako nesto

Bjeli ford, bjeli golf1, passat lubenicar i jos mnogo crseva ima ali do duse sa foruma su :D
 
Član
MAXI-Megane je napisao(la):
ha nea' ni mene :)

Salim se nema veze nego mogo si kad radis malo bolje da dodad npr. i nick sa foruma od lika cije je auto i tako nesto

Bjeli ford, bjeli golf1, passat lubenicar i jos mnogo crseva ima ali do duse sa foruma su :D
ako je to nesto na moj racun,toj na racun mog bivseg golfa,prestao sam da dodajem slike na forum zbog kritika,i izgledao je puno bolje nego na slici onoj,ali eto nema veze
 
Početnik
kako ja mogu da imam nesto protiv tebe a i ne poznajem te samo realno gledam slike ima jos kamara drugih auta realno boljih od golfa i od mog renoa naravno a nema ih tu na snimku... Ako se vec ovako nesto radilo mogao je da slozi ljepse ali sad je gotovo.

Za ovo treba mnogo truda zato i ja dajem +
 

DLS

Početnik
ima previse STOCK auta , a i čuniranih .. na pola auta se nevidi da se uopste radi o bilo kakvom tuningu ... treba ovo malo probrat a ne naslagat 1000 slika ,, svaka cast za trud ,al brate dotjeraj ovo malo i muzika ti nije bas ,,nesto
 
Top