BHTuning Auta

BHTuning Auta

DLS je napisao(la):
ima previse STOCK auta , a i čuniranih .. na pola auta se nevidi da se uopste radi o bilo kakvom tuningu ... treba ovo malo probrat a ne naslagat 1000 slika ,, svaka cast za trud ,al brate dotjeraj ovo malo i muzika ti nije bas ,,nesto

Pa kad bi ubacivao samo "tuningovana" auta, ne bi clip trajao minutu haha...

Svaka cast za trud!
 

DLS

Početnik
almir_gr je napisao(la):
DLS je napisao(la):
ima previse STOCK auta , a i čuniranih .. na pola auta se nevidi da se uopste radi o bilo kakvom tuningu ... treba ovo malo probrat a ne naslagat 1000 slika ,, svaka cast za trud ,al brate dotjeraj ovo malo i muzika ti nije bas ,,nesto

Pa kad bi ubacivao samo "tuningovana" auta, ne bi clip trajao minutu haha...

Svaka cast za trud!

ba bolje minutu sa dobrim autima ,nego ovako ..izgleda koda je iso po gradu i sliko stock auta .. dobro mi sa foruma znamo cija su auta ,,al neki stranac ce se nasmijat :lol:
 

IGY

Član
DLS je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
DLS je napisao(la):
ima previse STOCK auta , a i čuniranih .. na pola auta se nevidi da se uopste radi o bilo kakvom tuningu ... treba ovo malo probrat a ne naslagat 1000 slika ,, svaka cast za trud ,al brate dotjeraj ovo malo i muzika ti nije bas ,,nesto

Pa kad bi ubacivao samo "tuningovana" auta, ne bi clip trajao minutu haha...

Svaka cast za trud!

ba bolje minutu sa dobrim autima ,nego ovako ..izgleda koda je iso po gradu i sliko stock auta .. dobro mi sa foruma znamo cija su auta ,,al neki stranac ce se nasmijat :lol:


pa to ti je to
bhtuning auta

niko ne razumije da je kvalitet na prvom mjestu a tek onda kvantitet, al hajd necemo u detalje
 
Član
Nema bokijevog saxa, nisam video ni igy-jevu ibizu....ima tu i boljih auta, ali klip zasluzuje +
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
zasto ja nemogu otvorit taj video,pise da je zasperan od strane sony-music

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/hvlNxlXrNgA?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/hvlNxlXrNgA?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
moje misljenje je da trebamo da otvorimo temu bas za jedan ovakav video i da svako stavi najbolju sliku svog auta....:D

i ovo je ispalo dobro...:D
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Nisam pogledao ima li me ali cestitke na trudu!

Imas tamo posle 12 minute ..:D

Ajd pohvale za trud al trebalo je malo probrat i slike i auta :icon_rolleyes: :D

Ima vala bezveznih i slika a vala i auta ne podcjenjujem nicije al tako je jebga :icon_confused:
 
Član
dellas je napisao(la):
Vec ima tema sa takvim slikama

daj mi link...ja znamo samo za temu slike automobila clanova foruma...

ja sam mislio da se napravi tema u kojoj ce staviti svako najbolju sliku svog auta...
 
Član
Na to sam mislio.....Pa uglavnom tu stavljaju najbolje slike....Ali mozda si u pravu, neka neko otvori temu najbolje slike vasih auta, i svako da stavi samo jednu od svog auta;)
 
Top