BHTuning Auta

BHTuning Auta

Član
s1ck je napisao(la):
ili trebao je skinuti slike onih s kalendara
a ostale najbolje probrati sto zasluzuje oko sto ne zasluzuje jbg

a to bi vec bila diskriminacija...pravimo video za sebe ne za druge..ali da bi bio dobar video moraju biti i dobre slike...;);)
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
ili trebao je skinuti slike onih s kalendara
a ostale najbolje probrati sto zasluzuje oko sto ne zasluzuje jbg

a to bi vec bila diskriminacija...pravimo video za sebe ne za druge..ali da bi bio dobar video moraju biti i dobre slike...;);)

pa to sam i mislio
nisam mislio na auta losa vec slike
pa brate ima par momaka na forumu(igy i onaj alen) da uslikaju kontejner odlicno ce izgledati
 
Član
s1ck je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
ili trebao je skinuti slike onih s kalendara
a ostale najbolje probrati sto zasluzuje oko sto ne zasluzuje jbg

a to bi vec bila diskriminacija...pravimo video za sebe ne za druge..ali da bi bio dobar video moraju biti i dobre slike...;);)

pa to sam i mislio
nisam mislio na auta losa vec slike
pa brate ima par momaka na forumu(igy i onaj alen) da uslikaju kontejner odlicno ce izgledati

:lol::lol::lol::123::lol::cool::cool::cool::cool:
 
Član
ajd vidim da vam se vecini ne svidja:icon_evil:
ajd sad svako od vas nek stavi ovde ili posalje na e-mail po jednu ili dvije slike svog auta:cool: pa da onda napravimo to sve da valja:cool:
 
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ciji je ovaj Golf III Crni sa crno sivim felgama?Moc...nalazi se na 7:32 na klipu!
Nema mog golfa!:icon_sad::icon_mad:


ja ne mogu pogledat video i mene zanima jel ima mog golfa i da vidim na kojeg golfa ti mislis ;)

de opet pregledaj video pa kad bude ta trica prisni ctrl i printscreensysrq zalijepi to u paint spremi i stavi :)
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ciji je ovaj Golf III Crni sa crno sivim felgama?Moc...nalazi se na 7:32 na klipu!
Nema mog golfa!:icon_sad::icon_mad:


ja ne mogu pogledat video i mene zanima jel ima mog golfa i da vidim na kojeg golfa ti mislis ;)

de opet pregledaj video pa kad bude ta trica prisni ctrl i printscreensysrq zalijepi to u paint spremi i stavi :)

ev slike tog golfa
 
Nisam nikako gledao ovog golfa na forumu ne znajm ni da ima u garazi, ajj odlican je :cool::cool:

Mahe hvala sto si stavio slike ovog golfa, nadam se da cu uspjet sagledat video jer nisam do sad mogao svaka cast na videu kako vidim iz komentara puno je pohvala :cool:
 
Član
clip ko clip nije los ali vise je tu auta od ljudi koji nisu clanovi foruma i ima dosta auta koje se ponavljaju 2,3,4 i vise puta.
bolje da je slika po jedna ali da su svi clanovi nasli svoje mjesto u clip-u ovako mi izgleda kao favoriziranje pojedinaca.

pohvala na trudu i ideji ali realizacija tanka
 
emirEX_sa je napisao(la):
clip ko clip nije los ali vise je tu auta od ljudi koji nisu clanovi foruma i ima dosta auta koje se ponavljaju 2,3,4 i vise puta.
bolje da je slika po jedna ali da su svi clanovi nasli svoje mjesto u clip-u ovako mi izgleda kao favoriziranje pojedinaca.

pohvala na trudu i ideji ali realizacija tanka

nisam do kraja sagledao video, kao sto kazes ima slika koji se ponavljaju a to da ima slika auta koji nisu clanovi foruma to nije ok, jos ako ima clanova koji si izostavljani to ne valja. Ako su auta sa foruma znaci strogo clanovi ;) ideja nije losa s tim da se koriguju greske koje su napravljene na ovom videu ;)
 
Član
Ideja ok , realizacija katastrofa. Kad se prihvatis ovakvog necega ne mozes to uraditi povrsno, moras napraviti neku kategorizaciju, odluciti po kojem principu "dodavati" slike, da li sve redom, ili slike aktivnih clanova, ili samo napucana, nesto, a ne samo navrat nanos nabacivati sve. Da ne spominjem da ima brdo citavo auta ciji vlasnici primirisali nikad nisu na BHT a kamoli clanovi. Ili radi kako treba, ili nemoj nikako.
 
Član
Ja mislim da je najbolje poredjati ih....alfa, audi, bmw.....Po azbucnom redu, e sad treba staviti samo po jednu sliku i da bude dobra, i treba mozda napraviti izbor odredjenih auta ako ih vec sve ukupno ima mnogo...Ideja je super, i puno truda je ulozeno;)
 
Član
Pa zato sad kazem da svi clanovi stave po jednu svoju sliku,i onda da to napravimo kako treba:icon_smile: .
Da ne bude joj nisi trebo tu sliku stavit ova druga mi je ljepsa zato ajd sad da to napravimo da valja;)
 
Top