BHT Chat Arhiva

BHT Chat Arhiva

Denis cazin: Pozdrav svima novi sam ovde tema stara vjerujem dosta ali posjedujem golfa 4 66kw agr motor kako sam ga uzo problemi nece da vuce cistio turbinu zablombiro agr ventil .zamjeno n75 promheno luft meser auto opet isto.di.i a nevuce otidjem kod jednog majstora prikopca mi na kompj 10 minuta posla auto kida kako ide trajalo 1mjsec opet se vratilo na staro a greski nema samo mi pokaziva na dijag senz
Denis cazin: Temper motora visoku a u instrumental tabli stoji na 90 jel to razlog crnog dima i slabe vuce
r32user: provijeri crijeva od intercoolera da nije spalo, ili popustilo
r32user: vakum isto tako
Denis cazin: Ma nemoze covjek biti pametan kome god odrenes sami nose laptope a nemogu naci kvar il je upitanju mehanicki kvar kad ga dijagnostika nemoze otkriti
harisz: https://bhtuning.com/threads/kazneni-bodovi-oduzimanje-vozacke.101854/
harisz: mozete li malo pogledati temu, ako imate viska vremena ? :D
 
Denis cazin: Mozel mi neko reci cito sam u nekim posovina da u ecu zna neko crevo puci i da to znazezati auto da neide kako treba. Dali i golf4 tdi 66kw to crevo ima u ecu.hvala unapred za odgovore
r32user: to crijevo je vakum crijevo
AstraG: Da li neko zna sta je u pitanju, bmw trica 2003 godiste na klimi nastimam 16 stepeni a puše topao zrak kao da sam stavio na 28
VR6Boki: Anese ti si jos uvijek na chatu uvijek u ova doba, iako niko nista ne pise ovdje :D
 
PassatVWB3: vozdra
r32user: napuni klimu
r32user: liare imas li koga da mu treba vodeno hladenje ?
Dave: https://c2.staticflickr.com/8/7104/7279502976_8eee4cf74e_b.jpg
Dave: Pozz svima. Ako bi stavljao ovakvu crvenu foliju na gepek, da li bi trebao to da navedem u saobracajnoj?
PassatVWB3: ne moras, auto mora imati 70% boje koje pise u saobracajnoj da bi bilo legalno. Onih 30% mozes radit sta hoces
Dave: Hvala ti mnogo, druze :D
AstraG: I na ECON mi na LO topao zrak
r32user: pa napuni klimu, potrosio se freon tancnije nizak ti pritisak. Ako je nizakk nivo freona nece pihati hladno, a. na nekim autima se klima ugasi nakon par sekundi. A nekada nece ni kompresor upaliti
PassatVWB3: Guma m ima akciju 35km pregled, zamjena ulja i punjenje. Ja cu ici za par dana
 
Zuro: Bajram Šerif Mubarek Olsun svim prijateljima i kolegama na forumu koji slave :D
MaHa Styling: Allah razi olsun drugar, takodje BSMO
liaar: aj ko je vako pametan, da ne dižem temu bezveze
liaar: dok vozim temp je ok, do radne (90) i ne ide više.
liaar: kad stojim upaljeno auto krene preko, nisam puštao da vidim do koliko će al dođe pred 110, malo prije crvenog
PassatVWB3: mozda ne otvara termostat
allroad: Ja kojeg god pezoa sam imo nijedan na 90 nije bio nego preko
allroad: Ako ne pali ventilator na odredjenoj temp, tek na nekoj bas visokoj mozda je crkla prva brzina
 
Dave: Zna li iko kakva je fora i zakon oko zutih maglenki? Negdje pise da je zabranjeno, negdje pise da su i stara auta imali zute maglenke, pa sad stvarno ne znam. :/
Dave: Evo nasao sam, mogu biti bijela ili zuta. :D
EBcar: Pozdrav,imam problem jer ne mogu vratiti treci red sjedista u kombiju Renault Traffic 2010 godiste,naime sjedista se ne mogu vratiti jer pojas u sredini kao da je zaglavljen izvuce se nekoliko centimetara i dalje ne ide,skinuo sam bio plastiku na vrhu da vidim sta bi mogao uraditi ali je bilo bezuspjesno.
MaHa Styling: Ebcar odakle si ? Moze se izvuci ali ima jedna caka..
S.S_16V: Pozz ima li neko astru g dti ? zanimaju me neke sitnice
PassatVWB3: imam ja vec 3mjeseca
PassatVWB3: ili 4
S.S_16V: jel ti problem da te pitam par sitnica na chat?
PassatVWB3: nije ako ces brzo hahhaha
S.S_16V: moze i drugi put ako nemas vremena, nije zurba
PassatVWB3: ma samo pisi
EBcar: MaHa Styling Sarajevo druze
 
r32user: najverovatnije da je do nosaca. Kada dodas jak gas, I pustis naglo. Da li se rucica dosta pomjera. Ako da, najverovatnije da je neki nosac los
r32user: Zna li neko, neko :D osiguranje iz Sarajeva, sto daje 50% na drugu registraciju ?
 
ilijabrzica: tako je r32,i motor trzs kad dam i pustam gas,tako da je to to
EBcar: Da li je moguce da dodje kazna ukoliko sam prosao pored radara i patrole preko ogranicenja a nisu me zaustavili? ( u RS-u)
N1troTDI: dali se neko razumije u ove blow off ventile
N1troTDI: ima ih po 700kn a ima po 250
N1troTDI: koja je sad tu razlika u njemu
PassatVWB3: ilija nosaci su problem, i kod mene isto bilo
IvanVR6: za taj skuplji blow off platis ime i kvalitet :D
Denis cazin: Pozdrav dali elektro magnetni ventil za egr ako neradi kako treba dal on moze da zeza auto u snazi u vezi vuce i tako to
N1troTDI: ma kupit cu ovaj od 250
N1troTDI: pa sta bude
IvanVR6: Ma u priliku je to isti je dizajn jednog i drugog
 
ilijabrzica: e sad,imaju nosaci od 45 i 120 km a imaju i polovni,koje staviti???
ilijabrzica: e jos me nesto zanima,to ne mogu nac na googleu nikako,moze li se u passata b5.5 ikako nastelovati ili promijeniti neki dio da se malo utegne rucka mjenjaca? npr na golfu 3 sam mjenjao onu kuglu plasticnu i odma je bilo bolje,al.kod passata mi sve sakriveno
Anes_mo: komad zice i zavezi najeftinije :D
 
r32user: normalno da ces nove uzeti, i naravno da neces one najjeftinije :)
ilijabrzica: najjeftimije trpit da trza
r32user: ne vjerujem ja da ce ti trzati, nego da ce brzo da ode
AstraG: De ako mozete pogledati ovu temu imam problem sa nekim crijevom ili cime vec
PassatVWB3: samo nek trza pa ces sve sjebat, kod mene se motor pomjero preko 10cm
 
Top