besplatne poruke-neograniceno

besplatne poruke-neograniceno

BHT Ovisnik
ArminM je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
hoce sad,bilo do iphonea,a eno vidis da mi je gore desno spremljen da nemoram ga ni u biljeskama traziti:icon_biggrin:

ok,rekao sam ti da je do iphone,vrati se na default,pa ne moze ucitat stranicu,uglavnom fercera sve,ja imam negdje oko 400 i nesto kredita

aj kad je upaljen ovaj iphone otiđi na youtube ili face,mal nisam razbio comp dok nisam skuzio da je do njega opet:icon_twisted::D
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
hoce sad,bilo do iphonea,a eno vidis da mi je gore desno spremljen da nemoram ga ni u biljeskama traziti:icon_biggrin:

ok,rekao sam ti da je do iphone,vrati se na default,pa ne moze ucitat stranicu,uglavnom fercera sve,ja imam negdje oko 400 i nesto kredita

aj kad je upaljen ovaj iphone otiđi na youtube ili face,mal nisam razbio comp dok nisam skuzio da je do njega opet:icon_twisted::D

hehe,znao sam da ces se nervirat,smanji ti stranicu,prilagodi je kao da si na mobitelu,ali bitno je da si skuzio da je to to,,bitno je da poruke idu, a ovo ostalo ces se naviknut;)
 
Član
Imam jedan problem sa ovim kreditom??Moze li iko reci gdje su te reklame i kako to radi?malo detaljnije objasniti to dopunjavanje kredita a ovako dok je bilo kr super radi :)
 
Član
okanox je napisao(la):
Imam jedan problem sa ovim kreditom??Moze li iko reci gdje su te reklame i kako to radi?malo detaljnije objasniti to dopunjavanje kredita a ovako dok je bilo kr super radi :)

kad ides da saljes poruku,imas pise ti djevojke i momci sa balkana,ili tako nesto,i imaju slicice neke raje,kliknes na to i odvede te na neku drugu stranicu,i odma se mozes vratit nazad,napunjena ti je jedna por;)
 
Član
okanox je napisao(la):
:) cooolll super hvala radi sve odlicno a jel li ima ovdje kakav limit?ili je no limit na sve

koliko sam ja vidio nema limita,poslao sam poruka ne zna im se broj:lol:,,samo ne mozes napunit kr koliko hoces,nego umjereno,,najbolje je poslije svake poslane poruke da punis;)
 
Član
Meni stalno pise not a mobile number...:icon_question:
Probao sam i 00387 i +387 i 066 nece nikako
 
Član
mozda ne da tu mrezu 066,mozda je u tome problem,pokusavam sam ja poslat por na 066 i nije moglo,vjerovatno je to to
 
Član
a moc prava odo sad svima iz moba posalti porukica mocno posebno kada se nema krede:lol:
 
Član
AnDel je napisao(la):
a moc prava odo sad svima iz moba posalti porukica mocno posebno kada se nema krede:lol:

i ja tako stalno,kad sam u kuci,stedim kr;);)

elzinho je napisao(la):
meni ovo ne radi, izbacuje mi invalid ticket. jel imao neko slican problem?

drug ne znam sta se to kod tebe desava,nije se niko do sada zalio,ja nisam imao slican problem
 
Top