besplatne poruke-neograniceno

besplatne poruke-neograniceno

Član
evo posto je vecina stavila neke besplatne sajtove,da i ja stavim ovaj koji sam isprobao,nema veze sa tunningom ali posluzit ce vjerujem.svi koji budu imali volju da salju besplatne poruke registrovat ce se,registracija je jednostavna
evo sad uputstva za registraciju

- Reklame?! Pojave se tu i tamo u poruci ali ništa strašno!

- Koliko puno mogu poslati? Neograničeno! Dovoljno je da klikate na reklame i broj kredita vam se uvećava odmah…

- Još nešto? Sačuvajte adresu koju dobijete na mobitel da ne upisujete ponovno jer je dugačka…

Počnimo…

Idite na: http://mjoy.com/m/desktop.htm

1. Odaberite Vašu zemlju (ako nije na početku jest niže dole..imaju sve zemlje!)
2. Nakon što se odabrali zemlju upišite vaš broj “Your phone number:” (npr. 0038763 (Eronet 063)

3. Prepepišite “Security code:” koji je na slici u polje desno od njega. (zaštita od zloupotrebe servisa)
4. Kliknite “JOIN”

Na vaš mobilni aparat bi u par sekundi trebala doći poruka tipa:

“mjoy message – open the link to complete your registration http://mjoy…. i tako dalje”

Prije nego odemo na ovu adresu koju su nam poslali na mobitel idemo napraviti jednu stvar koja će učiniti da ovaj servis MJOY misli da surfamo sa mobitelom (jer su napravili da se može samo tako slati)
5. Kliknite ovdje: https://addons.mozilla.org/downloads/latest/59/addon-59-latest.xpi i instalirajte ovaj dodatak za Firefox!

6. Nakon što je dodatak instaliran ponovno pokrenite FIREFOX (Restart Firefox)

7. Kliknite na TOOLS -> Default user Agent -> Odaberite IPHONE 3.0

8. Sada otvorite poruku na mobitelu koju ste dobili i otiđite na adresu koju su vam poslali… kada je otvorite dobili ste link neki,to fino prepisite u mozillu,tako sam i ja uradio.Kada to uradite dobijete kao opcije mobitela na ekranu, free sms,contacts i tako dalje

Kliknite na FREE TEXT (ZELENA IKONICA)

Da bi napisali poruku kliknite na kovertu koja ima plus pored sebe.

TO = Broj na koji šaljete u obliku: 0038763….. (pozivni+pozivni mobilnog operatera bez nule + broj telefona komu šaljete poruku)
Šaljete klikom ispod poruke tj. na koverticu sa zelenim desno…

Broj preostalih kredita možete vidjeti gore na vrhu skroz desno (105 kod mene) a povećavati ih možete stalno i stalno :)

Kako?

Klikćite na reklame! Kliknete na jednu reklamu i vratite se samo nazad sa gumbićem BACK u vašem internet pregledniku.

SAČUVAJTE ADRESU DO OVOGA DA NE UPISUJETE STALNO SA MOBITELA!

eto pokusajte,ja sam se registrovao,nije mi uzelo nista kredita,sad saljem poruke potpuno besplatno,ne skida mi nista kredita,i sto je najvaznije punim kredit na ovoj stranici,tako da imam neograniceno.Svi kojima bude trebala pomoc tu smo da se pomazemo;)
 
ovo znaci radi na principu , slanje poruka sa kompa na mob. ali u formi kao da je poslana sa mobitela , ima li kakva furka da saljes poruke sa moba besplatno :D
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
ovo znaci radi na principu , slanje poruka sa kompa na mob. ali u formi kao da je poslana sa mobitela , ima li kakva furka da saljes poruke sa moba besplatno :D

upravo tako,kad posaljes poruku pise tvoj br gore
 
BHT Ovisnik
evo radi:cool:
imao oko 85 kredita,kad se klikne na *Devojke i Momci sa BaLkana* dobije se 20 kredita
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
evo radi:cool:
imao oko 85 kredita,kad se klikne na *Devojke i Momci sa BaLkana* dobije se 20 kredita

radi radi,jedna poruka je 21 kredit,moze se ici i preko onog 105,ja sam presao,nafilo sam sebi fino kredita:lol::lol:
 
Član
Ljudi ja bi malo pripazio kod upisivanja tel broja na internet stranice.. (pogotovo ko je na pretplati, bonovi bar nemogu u minus :cool: )
Malo sam googlo ovo prije nego što sam upisao svoj broj, pa ga i nisam upisao, naišao sam na ovo:
http://forums.moneysavingexpert.com/showthread.html?t=836089

Znači ukratko da je bila ta neka firma Venista koja je prikupljala brojeve telefona worldwide i onda naplaćivala sa računa za neke usluge koje ljudi nisu ni primili, tipa downloadanje nekog videa itd... samo se primi poruka da je naplaćeno.
Onda u postu u cca sredini te stranice piše ovo "Venista are soon to rebrand to 'Mjoy'"

Tak da ak ste na bonove i broj vam nije tolko bitan... ak ikad počnu stizat kakva sranja sa onih kratkih čudnih brojeva samo se baci kartica... a moj savjet je ko je na pretplatu da se ne zaj*ava s tim stvarima ;)
 
BHT Ovisnik
sta sad,ocistio cookies i sada moram ponovo login,sad opet ponovo sve ?

5fn8xt.jpg
 
Član
cole dobro ti je rekao grand master,ukucaj taj link i spremi to sebi,da ne kucas stalno,postavi u bookmarks i radit ce,ali ponovo idi u tools,vrati ti se ono sto si stavio ka iphone 3.0,vrati se na default kad ugasis mozillu,tako da ti je to problem;)
 
BHT Ovisnik
hoce sad,bilo do iphonea,a eno vidis da mi je gore desno spremljen da nemoram ga ni u biljeskama traziti:icon_biggrin:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
hoce sad,bilo do iphonea,a eno vidis da mi je gore desno spremljen da nemoram ga ni u biljeskama traziti:icon_biggrin:

ok,rekao sam ti da je do iphone,vrati se na default,pa ne moze ucitat stranicu,uglavnom fercera sve,ja imam negdje oko 400 i nesto kredita
 
Član
Ja za free sms koristim FF plugin http://worldsms.info/ pronadjite ga na sluzbenoj stranici FF plugins i instalirajte. Imati cete dugme za slanje poruka gdje odaberete zemlju, providera i tel broj. U posiljaoc upisete sta god zelite i onda sadrzaj poruke. Prije slanja jos ukucate kod ispod (zastita od spama) i posaljete sms.
 
Top